Tak wygląda przemyt migrantów z Białorusi

Opublikowano: 04.11.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 668

Materiał angielskiej telewizji 4 News przedstawiający trudną sytuację na naszej granicy z Białorusią. Ukazuje w jaki sposób uchodźcy są przemycani przez granicę polsko-białoruską. Pokazany jest szturm uchodźców na zasieki i ogrodzenie oraz bezczynność białoruskich strażników, którzy się temu przyglądają. W materiale jeden z uchodźców obnaża proceder Łukaszenki dokładnie opisując w jaki sposób jest zorganizowany przerzut uchodźców przez naszą granicę i w jaki sposób im się przy tym pomaga.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 2 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.