Tak Europa latami oszukiwała Polaków

Opublikowano: 17.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1288

Polskie gospodarstwa domowe wypuszczają mniej CO2 niż niemieckie, ale to wciąż Polska jest problemem Unii Europejskiej, gdyż dopiero stopniowo dostosowujemy się do wymogów ekologicznych. Nawet Chiny mają lepsze wyniki emisji CO2 na mieszkańca niż Polska, co podkreśla naszą współodpowiedzialność za kryzys klimatyczny. Niemcy, prekursorem zmian, odnotowują spadek emisji o 11 proc., osiągając najniższy poziom od lat 60. XX wieku. W innych wieściach Polska wspiera Argentynę, wysyłając chemiczne środki odstraszające komary, i martwi się o zdrowie uczniów, wprowadzając nowy przedmiot na lekcjach.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.