“Tajny agent NATO” skazany za zastraszanie

Opublikowano: 15.11.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 399

Thierry Tilly straszył rodzinę francuskich arystokratów masońskim spiskiem i wyłudził od nich około 4,5 miliona euro. 48-letni mężczyzna został sazany na 8 lat pozbawienia wolności. Sąd uznał go winnym w bezprawnym uwięzieniu i nadużywaniu słabości psychicznie niestabilnych osób. Jego wspólnik Jacques Gonzalez został skazany na 4 lata więzienia.

Tilly przekonał trzy pokolenia francuskich arystokratów De Vedrines o tym, że ich życie znajduje się w niebezpieczeństwie z powodu masońskiego spisku, zmusił ich do ucieczki do Oksfordu i sprzedania większej części majątku. Podawał się za agenta NATO i zaufanego powiernika prezydentów.

Oszustwo trwało prawie dziesięć lat. Pod jego wpływam znalazło się 11 członków rodziny De Vedrines. Tilly został aresztowany w 2009 roku po złożeniu zeznań przez jedną z arystokratek.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Stanlley 15.11.2012 12:16

  To mamy nowy dział humor? 😛 świetne!

 2. FreeG (korektor WM) 15.11.2012 12:30

  Cyt.

  “Według zeznań sądowych, przez 9 lat oszukiwał kilkanaście osób (w wieku od 16 do 89 lat) do wiary w istnienie masońskiego spisku przeciw życiu ich rodziny.

  Członkowie rodziny byli tak przekonani o prawdziwości jego opowieści, że zamknęli się wewnątrz swojego pałacu na kilka lat z obawy, że zostaną zabici. (…)”

  źródło: http://www.theaustralian.com.au/news/world/thierry-tilly-swindler-of-french-aristocrats-gets-8-years/story-e6frg6so-1226516404504

 3. che 15.11.2012 15:44

  Widać że konszachty i strach przed masonerią w arystokracji jest.

 4. _SL_ 15.11.2012 19:46

  Niesamowita historia, trzeba przyznac ze skuteczny z niego oszust.

  Powidzcie szczerze, gdyby zglosila sie do was osoba podajaca sie za np. agenta, byla wiarygodna, przedstawiala dokumenty i deklarujaca pomoc w ratowaniu was przed jakims spiskiem-czy nie poszli byscie na to?
  Obrona to naturalna reakcja, osobie podajacej sie za protektora-tym bardziej jakiejs rzadowej/miedzynarodowej agendy-latwo wtedy uwierzyc.

  Np. pojawia sie w waszym zyciu “agent” majacy na celu ochrone was przed spiskiem jakiejs komorki NWO, poniewaz “wiecie za duzo”…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.