Tajne spotkanie NASA i Departamentu Obrony USA ws. UFO

Opublikowano: 26.07.2021 | Kategorie: Paranauka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1094

NASA miała odprawę w sprawie UFO z grupą zadaniową Departamentu Obrony. Nikt nie wie, czemu miało to służyć, a podejmowane na spotkaniu tematy są tajne. Wszystko odbyło się niecały miesiąc po ujawnieniu oficjalnego raportu Pentagonu o latających obiektach.

Departament Obrony (DoD) utworzył Grupę Zadaniową ds. Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych (UAPTF) w sierpniu 2020 roku, w celu “poprawy zrozumienia i uzyskania wglądu w naturę i pochodzenie niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych”. W pierwszym miesiącu swojej działalności organizacja ta zorganizowała odprawę z NASA, aby omówić możliwość natknięcia się na UFO poza Ziemią.

„W trakcie swojej pracy, UAPTF dotarł do organizacji w całym DoD, Wspólnocie Wywiadowczej i rządzie USA. Ze względów bezpieczeństwa nie będziemy szczegółowo opisywać wkładu konkretnych organizacji w pracę UAPTF, ani obszarów omawianych z każdą organizacją w ramach dochodzeń UAPTF” – powiedziała Susan Gough, rzecznik Pentagonu.

W „bezpiecznej” wideokonferencji wzięły udział ważne osoby z kręgów NASA, m.in. kierownik programu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) Joel Montalbano, była zastępca administratora do spraw legislacyjnych Suzanne Gillen, dyrektor Wydziału Kontroli Eksportu i Łączności Międzyagencyjnej Margaret Kieffer.

UAPTF mogła chcieć uzyskać dostęp do danych ISS, aby ocenić przydatność jej systemów obserwacji Ziemi dla trwających badań UFO zgłaszanych w atmosferze. Pentagon tego nie potwierdza, ale też nie zaprzeczył.

„Warto zauważyć, że NASA jest organizacją o szerokich obowiązkach naukowych, włączając w to badania atmosfery. Takie informacje są niezbędne do pełnego zrozumienia środowiska, w którym działają żołnierze Marynarki Wojennej oraz warunków, które mogły występować podczas każdej konkretnej obserwacji” – powiedziała w oświadczeniu Gough.

Ilustracja: PhotoVision (CC0)
Źródło: Nautilus.org.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 2,33 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o