Tajemnicze zgony wśród polskiej elity aktorów

Opublikowano: 30.01.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3531

Większość ludzi inteligentnych, którzy zapoznali się z literaturą, zdaje sobie sprawę z zagrożenia jakie występuje po przyjęciu „standardowej szczepionki”. Jednak sprawa zagrożeń jakie powodują tzw. „szczepionki mRNA” jest przez media ukrywana, a przecież poważni lekarze, profesorzy oraz doktorzy ostrzegają przed przyjmowaniem tajemniczej substancji genetycznych poprzez wstrzyknięcia. Nawet FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków) będąca jednym z promotorów szczepienia „szczepionkami DNA”, nie odważyła się scharakteryzować tych „szczepionek” inaczej niż „eksperymentalny biologiczny preparat”.

Zakwalifikowała w ten sposób całe przedsięwzięcie jako „kliniczny test”. Tak więc po raz pierwszy w historii świata przeprowadza się kliniczne badania na całej Ludzkości i to pod przymusem! Informacja o zakwalifikowaniu tzw. „szczepionki mRNA” jako „eksperymentalnego biologicznego preparatu” przez tak poważną instytucję jest czymś sensacyjnym, jednak wszystkie media milczą w tym temacie!

Niedawno mieliśmy pokazywany przez wszystkie stacje telewizyjne spektakl albo film odcinkowy-sensacyjny o środowisku aktorów, które jakoby zaszczepiło się poza kolejnością.

Możliwe, że ktoś podpuścił aktorów, albo sami się nakręcili, słuchając stacji telewizyjnych i ruszyli w popłochu by przyjąć do własnych organizmów genetyczną substancję, a dokładniej „eksperymentalny biologiczny preparat” ! I tu pojawia się pytanie. W styczniu 2021 roku mamy śmierć rysownika Jerzego Chmielewskiego (Papcio Chmniela), a także Ryszarda Kotysa (Paździocha), dobiegła nas informacja że aktor Piotr Fronczewski jest w stanie krytycznym.

Ktoś, w związku z akcją szczepienia, mógłby zadać pytanie czy przypadkiem osoby wymienione nie przyjęły „doświadczalnego biologicznego preparatu”, po którym opuścili ten wymiar, a jedna walczy o życie?

Autorstwo: inzynier magister
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Dandi1981 31.01.2021 09:53

    Politycy,gwiazdy,osoby medialne udaja ze sie szczepia by promowac szczepiinki to sa agenci wplywu.
    A sytuacja gdzie brakuje szczepionek na lewo sprzedaja ma robic wrazenie ze szczep sie jak najszybciej bo dla ciebie braknie ,psychologia.

  2. Krzysztof Kolecki 31.01.2021 10:14

    a może po prostu przyjmijmy, że (pardon) starzy już byli i ze zniszczonym zdrowiem, co? to takie nieprawdopodobne? niewystarczające jako wyjaśnienie?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.