Tajemnicza zielona anomalia na Jowiszu

Opublikowano: 27.10.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 3534

Jedno ze zdjęć Jowisza opublikowane ostatnio przez amerykańską agencję kosmiczną NASA wzbudziło wielkie zamieszanie w świecie ufologicznym. Widać na nim ogromną anomalię zielonego koloru znajdującą się powyżej lub na powierzchni Jowisza.

Zielony obiekt to zdecydowanie nie jest coś co spodziewano się zobaczyć w pobliżu gazowego giganta znanego ze swoich brązowych barw. Naukowcy zapytani o to co może być tego przyczyną twierdzą, że jest to prawdopodobnie efekt promieniowania jonizującego.

Rzeczywiście Jowisz emituje ogromne ilości promieniowania jonizującego, dlatego każdy obiekt, który znajdzie się w okolicy będzie narażony na takie promieniowania.

Wykluczono raczej, że ta anomalia została spowodowana przez uderzenie strumienia cząstek o wysokiej energii. Przeważają opinie, że jest to po prostu zjawisko kosmiczne, ale nie można zupełnie wykluczyć, że nie jest to coś z innego świata, czego ludzie jeszcze nie rozumieją.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. MvS 29.10.2018 11:17

    Dotarłem do lepszej jakości zdjęcia.
    https://imageshack.com/i/pmGpQXt2j

  2. Magic 30.10.2018 07:20

    MvS Słyszałem ,że Volkswagen testował nowy rodzaj napędu dla ,,garbusa” ale chyba przesadzili. LOL

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.