Tajemnicza śmierć 22 nastolatków w nocnym klubie w RPA

Opublikowano: 30.06.2022 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 923

Władze prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 22 młodych ludzi w tawernie w mieście East London we wschodniej części RPA. Około godziny 4 rano w niedzielę okoliczni mieszkańcy zgłosili śmierć bywalców karczmy Enyobeni, z których jeden miał podobno dopiero 13 lat.

Według lokalnych wiadomości ofiary „dziwnie leżały, jakby nagle upadły na podłogę podczas tańca lub w trakcie rozmowy”. Minister policji Beka Chele powiedziała, że ​​ofiary, które miały mniej niż 17 lat, świętowały zakończenie egzaminów szkolnych, kiedy doszło do niewyjaśnionego jeszcze incydentu.

Klub nocny był pełny około 1 w nocy, powiedziała właścicielka tawerny Siyahangela Ndevu. Jednak Unati Bincose, urzędnik ds. bezpieczeństwa, który odwiedził miejsce zdarzenia wcześnie rano, powiedział, że panika została wykluczona, ponieważ na ofiarach „nie było widocznych otwartych ran”.

Lokalna gazeta Dispatch Live donosiła, że ​​odwiedzając miejsce zdarzenia, znaleźli „ciała leżące w dziwny sposób, jakby nagle upadły na podłogę podczas tańca lub w trakcie rozmowy”. Eksperci medycyny sądowej badają teraz przyczynę śmierci, w tym sprawdzają ciała pod kątem możliwych trucizn. Jedna z naocznych świadków incydentu, młoda kobieta, powiedziała Al Jazeerze, że ludzie czuli się, jakby się dusili.

„Mężczyzna przy drzwiach, myślę, że to był bramkarz, zamknął drzwi i nie mogliśmy oddychać. Brakowało nam tchu i popychaliśmy się nawzajem, ale to było bezużyteczne, ponieważ niektórzy ludzie umierali” – powiedziała, dodając, że pokój pachniał jakimś gazem. „Nie jestem pewna, czy był to gaz łzawiący czy gaz pieprzowy” – powiedziała. „Potem zginęło kilka osób, a ja też zasnęłam na trzy godziny. Kiedy nas obudzili, myśleli, że nie żyję”.

Policja prosi o wszelkie informacje o tym, co stało się z nieletnimi gośćmi klubu. Śledztwo w sprawie tajemniczego incydentu trwa.

Źródło: InneMedium.pl

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Wojna INFO 04.07.2022 13:06

    Co w tym dziwnego? Zmarli ci którzy wzięli towar od tego samego dilera.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.