Tajemnicza nagła śmierć lekarzy w Mississaudze

Opublikowano: 27.07.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2178

Trzech młodych lekarzy zmarło nagle w Mississauga w Kanadzie w ciągu jednego tygodnia.

Przyczyna zgonów nie została ujawniona, ale pojawiły się spekulacje, że winna jest szczepionka, gdyż miało to miejsce w kilka dni po rozpoczęciu szczepień personelu medycznego czwartą dawką. W kilka dni wcześniej zmarł podczas biegania inny lekarz — młody i sprawny — który pracował w North York General.

Aktualizacja

Trillium Health Partners wypowiadało się przeciwko szeroko rozpowszechnionym postom w mediach społecznościowych, twierdzącym, że trzech lekarzy z Mississauga zmarło z powodu szczepionkę COVID-19. „Plotka krążąca w mediach społecznościowych po prostu nie jest prawdziwa” – kontynuuje oświadczenie. „Ich odejście nie było związane ze szczepionką COVID-19”.

Dr Lorne Segall zmarł 17 lipca po „zaciekłej, całorocznej walce z zaawansowanym rakiem płuc”, jak czytamy w jego internetowym nekrologu.

Dr Jakub Sawicki rozpoczął pracę w zespole asystującym chirurgom w Trillium w 2014 roku. „Dr. Sawicki był miłą i sympatyczną osobą i zawsze będzie pamiętany za to, że miał uśmiech na jego twarzy. Był doskonałym lekarzem, a jego pacjenci otwarli się na jego ciepło i pozytywne nastawienie” – czytamy w notatce z Trillium. Jego pogrzeb odbył się 22 lipca.

Dr Stephen McKenzie dołączył do Trillium w 1983 roku jako neurolog w szpitalu Mississauga. „Dr. McKenzie był opiekuńczym, miłym i łagodnym człowiekiem, który naprawdę cieszył się życiem” – czytamy w notatce po jego odejściu. Zmarł 18 lipca.

Nie podano więcej informacji na temat przyczyny śmierci dr McKenzie i dr Sawickiego, ale wszystkie trzy rodziny lekarzy proszą o uszanowanie prywatności w tym trudnym czasie, powiedział Shilton.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net [1] [2]


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Krisnow 27.07.2022 14:32

    Nawet żeby ich tam umarło nagle i 200, to i tak wymyślą jakiegoś strasznego wroga który dokonał zbrodni. Cudowny eliksir celebrytów będzie już zawsze podawany spragnionym wiecznego zdrowia ‘narkomanom’ 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.