Tajemnicza modyfikacja monumentu Georgia Guidestones

Opublikowano: 11.10.2014 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1277

Do tajemniczego monumentu Georgia Guidestones znajdującego się w hrabstwie Elbert, w amerykańskim stanie Georgia dostawiono pewien element, na którym widnieją dwie liczby: “20” i “14”.

Georgia Guidestones jest to monument wybudowany w 1980 roku przez osobę posługującą się pseudonimem R.C. Christian. Na posągu napisano w 8 językach: angielskim, hiszpańskim, suahili, hindi, hebrajskim, arabskim, chińskim i rosyjskim 10 wskazówek dla przyszłych pokoleń. Jedna ze wskazówek budzi wśród zwolenników teorii spiskowych szczególny niepokój. Jest to wskazówka numer jeden.

Wskazówki z monumentu:

1. Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000 w wiecznej równowadze z naturą.

2. Kieruj mądrze reprodukcją – poprawiając kondycję i różnorodność.

3. Połącz ludzkość nowym żywym językiem.

4. Kieruj pasją-wiarą-tradycją i wszystkimi rzeczami powściągliwym rozumem.

5. Chroń ludzi i narody uczciwymi prawami i sprawiedliwymi sądami.

6. Niech wszystkie narody sądzą się wewnętrznie a zewnętrzne spory w sądzie światowym.

7. Unikaj drobnych przepisów i niepotrzebnych urzędników.

8. Balansuj prawa osobiste obowiązkami społecznymi.

9. Nagradzaj prawdę-piękno-miłość-poszukując harmonii w nieskończoności.

10. Nie bądź rakiem na ziemi – pozostaw miejsce dla natury, pozostaw miejsce dla natury.

Jak się okazuje niedawno do pomnika dostawiono pewien blok skalny, na którym wyryto dwie liczby “20” i “14”. Większość osób zainteresowanych tematem zinterpretowała je jako rok 2014. Co ciekawe, miejsce w którym wstawiono ten blok skalny było wcześniej puste, czyli można przypuszczać, że zostało specjalnie uszykowane na moment dostawienia do pomnika tej skalnej formacji.

Zważywszy na charakter wiadomości wykutej w kamieniu, dodanie bloku “20-14” wzbudziło niepokój, iż coś złowrogiego ma się wydarzyć w tym roku, aby wypełnić niemożliwe do realizacji wskazówki obniżenia populacji świata poniżej 500 milionów.

Autor: staryzenek20
Na podstawie: prisonplanet.pl
Źródło: Zmiany na Ziemi


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. wiara milosc nadzieja 11.10.2014 09:50

    temat zastępczy dla ludzi, odwracanie uwagi od prawdziwych sprawców ku marionetkom, które w odpowiednim czasie zostaną zniszczone albo odsunięte od pozornej władzy a ci którzy ich będą odsuwać będą zbijać popularność. http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6754

  2. Pola 12.10.2014 12:53

    Oczywiście, że to temat zastępczy a wskazówki monumentu wskazują, że został on postawiony przez ludzi NWO.

  3. bartolomeo 12.10.2014 17:14

    Mówcie co chcecie ale ja pod wszystkimi tymi wskazówkami bym się podpisał.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.