Tajemnicza modyfikacja monumentu Georgia Guidestones

Opublikowano: 11.10.2014 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 335

Do tajemniczego monumentu Georgia Guidestones znajdującego się w hrabstwie Elbert, w amerykańskim stanie Georgia dostawiono pewien element, na którym widnieją dwie liczby: “20” i “14”.

Georgia Guidestones jest to monument wybudowany w 1980 roku przez osobę posługującą się pseudonimem R.C. Christian. Na posągu napisano w 8 językach: angielskim, hiszpańskim, suahili, hindi, hebrajskim, arabskim, chińskim i rosyjskim 10 wskazówek dla przyszłych pokoleń. Jedna ze wskazówek budzi wśród zwolenników teorii spiskowych szczególny niepokój. Jest to wskazówka numer jeden.

Wskazówki z monumentu:

1. Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000 w wiecznej równowadze z naturą.

2. Kieruj mądrze reprodukcją – poprawiając kondycję i różnorodność.

3. Połącz ludzkość nowym żywym językiem.

4. Kieruj pasją-wiarą-tradycją i wszystkimi rzeczami powściągliwym rozumem.

5. Chroń ludzi i narody uczciwymi prawami i sprawiedliwymi sądami.

6. Niech wszystkie narody sądzą się wewnętrznie a zewnętrzne spory w sądzie światowym.

7. Unikaj drobnych przepisów i niepotrzebnych urzędników.

8. Balansuj prawa osobiste obowiązkami społecznymi.

9. Nagradzaj prawdę-piękno-miłość-poszukując harmonii w nieskończoności.

10. Nie bądź rakiem na ziemi – pozostaw miejsce dla natury, pozostaw miejsce dla natury.

Jak się okazuje niedawno do pomnika dostawiono pewien blok skalny, na którym wyryto dwie liczby “20” i “14”. Większość osób zainteresowanych tematem zinterpretowała je jako rok 2014. Co ciekawe, miejsce w którym wstawiono ten blok skalny było wcześniej puste, czyli można przypuszczać, że zostało specjalnie uszykowane na moment dostawienia do pomnika tej skalnej formacji.

Zważywszy na charakter wiadomości wykutej w kamieniu, dodanie bloku “20-14” wzbudziło niepokój, iż coś złowrogiego ma się wydarzyć w tym roku, aby wypełnić niemożliwe do realizacji wskazówki obniżenia populacji świata poniżej 500 milionów.

Autor: staryzenek20
Na podstawie: prisonplanet.pl
Źródło: Zmiany na Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
wiara milosc nadzieja
Użytkownik
wiara milosc nadzieja

temat zastępczy dla ludzi, odwracanie uwagi od prawdziwych sprawców ku marionetkom, które w odpowiednim czasie zostaną zniszczone albo odsunięte od pozornej władzy a ci którzy ich będą odsuwać będą zbijać popularność. http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6754

Pola
Użytkownik
Pola

Oczywiście, że to temat zastępczy a wskazówki monumentu wskazują, że został on postawiony przez ludzi NWO.

bartolomeo
Użytkownik
bartolomeo

Mówcie co chcecie ale ja pod wszystkimi tymi wskazówkami bym się podpisał.