Tajemnice „Księgi Henocha”

Opublikowano: 04.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 583

Czy ludzkość i Ziemia cały czas znajduje się pod ścisłą kontrolą i obserwacją najwyższej istoty i jego podwładnych? Czy ludzie mogą być na pewien sposób „obserwowani”? Czy apokryficzna „Księga Henocha” potwierdza ten stan rzeczy? Przyjrzyjmy się jej fragmentom, które poruszają tę kwestię. Henoch jako ulubieniec najwyższej istoty często odwiedzał niebo w asyście wysoko postawionych aniołów takich jak Suriel, Uriel Michał czy Gabriel.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.