Tajemnica Przełęczy Diatłowa

Opublikowano: 09.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 485

25 stycznia 1959 roku dziesięcioosobowa grupa studentów Politechniki Swierdłowskiej wyruszyła na wyprawę w góry Ural. Celem wyprawy była góra “Otorten” ciesząca się złą sławą wśród mieszkańców odludnych terenów. Wśród zamieszkującego te tereny plemienia Mansów krążyły opowieści o dziwnych światłach na niebie, które często odwiedzają górski szczyt. Były też opowieści, które mówiły o tym, że giną tam ludzie, gdyż jest to góra zamieszkiwana przez jakieś dziwne, złowrogie istoty. Młodości nie straszne były te opowieści przy wieczornym czaju. Wyruszyli w góry. Teraz zmagali się ze śnieżycą rozbijając swój obóz. Nastała mroźna noc, wył wiatr a zamieć zasłoniła zdarzenia, które rozegrały się w obozie. Kiedy wstało słońce, obóz był zupełnie pusty. Ślady wokół niego wskazywały na to, że rozegrało się tutaj jakieś wielce tajemnicze i tragiczne w skutkach wydarzenie. Zapraszamy do oglądania.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o