Tajemnica Przełęczy Diatłowa

Opublikowano: 09.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 549

25 stycznia 1959 roku dziesięcioosobowa grupa studentów Politechniki Swierdłowskiej wyruszyła na wyprawę w góry Ural. Celem wyprawy była góra “Otorten” ciesząca się złą sławą wśród mieszkańców odludnych terenów. Wśród zamieszkującego te tereny plemienia Mansów krążyły opowieści o dziwnych światłach na niebie, które często odwiedzają górski szczyt. Były też opowieści, które mówiły o tym, że giną tam ludzie, gdyż jest to góra zamieszkiwana przez jakieś dziwne, złowrogie istoty. Młodości nie straszne były te opowieści przy wieczornym czaju. Wyruszyli w góry. Teraz zmagali się ze śnieżycą rozbijając swój obóz. Nastała mroźna noc, wył wiatr a zamieć zasłoniła zdarzenia, które rozegrały się w obozie. Kiedy wstało słońce, obóz był zupełnie pusty. Ślady wokół niego wskazywały na to, że rozegrało się tutaj jakieś wielce tajemnicze i tragiczne w skutkach wydarzenie. Zapraszamy do oglądania.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o