Tajemnica olbrzymich rozbłysków podczas trzęsień ziemi

Opublikowano: 29.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 762

Na wielu filmach zarejestrowanych w czasie trzęsień ziemi można dostrzec coś bardzo niepokojącego. Są to spektakularne rozbłyski światła pojawiające się zarówno na ziemi jak i wysoko w chmurach. Większość z osób, która nagrała to zdarzenie zrobiła to właśnie ze względu na potężne rozbłyski światła, które ujrzała. Kiedy spojrzymy na zdjęcia lub zobaczymy fragmenty nagrań trudno będzie opanować swoją ciekawość. Czym są te rozbłyski?

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 29.04.2022 21:56

    Od okolo 20 lat prowadzone sa badania nad wytworzeniem pradu elektrycznego z krzemu. Okazuje sie ze na bardzo cienkiej warstwie krzemu /nanomilimetry/ a proznia wytwarza sie napiecie elektryczne na tyle silne ze pracuje sie nad wykorzystaniem tego do prawie darmowej energii. Wyniki sa bardzo obiecujace.
    zaawansowane badania prowadzi firma “Vakum-Energi” z Monachium.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.