Tajemnica kamieni z Ica – na tropie Nibiru

Opublikowano: 02.08.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 563

28 stycznia 1969 dr Cabrera otrzymał od Erica Wolfa wiadomość , że dostępne są wyniki analizy laboratoryjnej przeprowadzonej przez profesora Frenchena i jego asystentów na Uniwersytecie w Bonn dotyczące znalezionych w Ica kamieni. ​Kamienie były andezytami i były pokryte patyną lub warstwą naturalnego utleniania, która również pokrywała ryciny, co pozwala sądzić, że są bardzo stare. Jak stare? Przynajmniej tak stare jak przedstawione na nich rysunki. Czy faktycznie kamienie z Ica przedstawiają całą historię naszej planety? Co sądzić o rytach przedstawiających operację na otwartym sercu pod narkozą sprzed setek tysięcy lat? Czy nasza cywilizacja zatacza cyklicznie jakiś bliżej nie określony krąg z rytmem narodzin, rozwoju i degradacji?

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 2 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.