Ta taktyka jest winna znacznej części spadku poparcia

Opublikowano: 25.09.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1535

Łukasz Warzecha ocenił w mediach społecznościowych sobotnią konwencję Konfederacji. Jak podkreślał, jego „ogólne wrażenie jest słabe”. Do wpisu odniósł się redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer.

„Szybko przejrzałem relację z wczorajszej konwencji @KONFEDERACJA_. Zaznaczam: bardzo szybko przejrzałem, nie słuchałem wystąpień, ich nie oceniam” – napisał Warzecha.

„Moje ogólne wrażenie na tym etapie jest słabe” – przyznał.

„1. Na etapie, gdy inne siły wjechały w ostatnich tygodniach z programowymi propozycjami (inna sprawa, że dramatycznymi i na ogół absurdalnymi), K. nie pokazuje nic nowego. Z tego, co widziałem, konwencja – jakkolwiek bardzo efektowna wizualnie – nie zawierała żadnej świeżej treści. To nie pozwoli wyjść z defensywy” – ocenił.

„2. Duet Bosak-Mentzen moim zdaniem się już przejadł. Liderów nie ma sensu chować, ale powinni być w towarzystwie innych. Formuła podwójnego standupu dla niektórych bardziej umiarkowanych wyborców może wyglądać niepoważnie” – wskazał.

„3. Za duży błąd uważam całkowite schowanie Grzegorza Brauna. Moim zdaniem ta taktyka jest winna znacznej części spadku K.” – podkreślił Łukasz Warzecha.

„4. Konwencja została skutecznie wyciszona przez media głównego nurtu, ale nawet – w mojej ocenie – dość słabo przebiła się w sieci. Być może jest tak, że część wyborców przestała już odróżniać bardzo do siebie podobne wydarzenia K. i coś tam może im nawet przemknęło, ale że nic w tym nie było nowego, nie przyciągnęło ich uwagi” – dodał.

Publicysta zastrzegł, że są to „uwagi na podstawie pobieżnego oglądu”.

„Podsumowując – uważam, że K. nadal ma szansę być siłą, od której wszystko albo wiele będzie zależało, ale dzisiaj powiedziałbym, że trzecie miejsce bardzo trudno będzie jej utrzymać i klub raczej będzie miał ok. 30 niż bliżej 50 posłów, na co była nadzieja przez jakiś czas” – skwitował.

Na wpis Warzechy zareagował Sommer. „Przełomu ewidentnie nie było. Czas się na niego zdecydować” – ocenił krótko.

Autorstwo: MMC
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: NCzas.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Stanlley 25.09.2023 11:51

  A ja myślałem że ciągłe kłamanie i krętactwa się przejadły…

 2. MasaKalambura 25.09.2023 21:18

  Polityka to sztuka wyboru. Podobnie jak w życiu. W demokracji szczególnie, bo w krajach bez wybierania przedstawicieli politycznych albo w krajach ze skorumpowaną metodą wyłaniania tychże przedstawicieli takich dylematów nie mamy.

  A że czasy ostateczne pukają do naszych drzwi, i Bestii znaki GPT już widać wyraźnie, której manipulacje udaremnią wszelką Władzę Ludu, i tyran nad tyranami zostanie wyłoniony, i władzy swej nie odda aż do powrotu Mesjasza.

  Tako też wybór prosty mamy. Władza z szatanem skorelowana będzie namawiać na Sodomię powszechną, mordowanie dzieci w brzuchach na kiwnięcie palcem. Na samobójstwa w towarzystwie medyka. Na tolerancję kłamstwa, oszczerstwa i obmowy. Takiej władzy nie wybieraj. A szczegóły znajdziesz w deklaracjach przedwyborczych.

  Wszyscy już się pod tym względem ujawnili.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.