Ta spółka sprzedaje 400 mld dolarów polskich długów!

Opublikowano: 30.09.2018 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 4425

Firma handlująca zadłużeniem Polski zarejestrowana jest w Stanach Zjednoczonych pod numerem 0000079312. Nie wierzysz? Zobacz TUTAJ!

Po sprawdzeniu dokumentacji opublikowanej na tej stronie okazuje się, że spółkę Poland Republik of CIK założono za rządów koalicji SLD i PSL w 2002 roku. Adresem spółki jest Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Jorku, który jest uprawniony do handlowania polskim zadłużeniem.

A teraz prawdziwa sensacja – według najnowszego dokumentu z 2018 roku wynika, że stan polskiego zadłużenia, którego nabycie spółka może zaoferować, to 400 miliardów dolarów!

Na podstawie: OdkrywamyZakryte.com
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,27 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
emigrant001
Użytkownik
emigrant001

Bardzo ciekawy dokument. Długi i trudny do odczytania. Z racji notorycznego braku czasu dotarłem jedynie do nazwiska Aleksandra Ostapiuk May 25 2018, która zgadza się na handel długiem, jednocześnie zaznaczając, że może nie być osobą kompetentną do autoryzowania.
Może komuś będzie się chciało odszyfrować więcej. PZDR
Za Gierka dług wynosił tylko 24 mld USD i doprowadziło to do hiperinflacji i bankructwa kraju w 1990 roku. Także, jak historia kołem się toczy to wszystko przed wami.

Kamikadze91
Użytkownik

Zbadał ktoś czy ma to może związek z FOZZ?

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

@Atos Warto dodać, że NBP ma 100 mld USD. Są to środki na interwencje w celu ratowania kursu PLN. Nie pamiętam, który żyd sparaliżował brytyjskiego funta i jakie wtedy Anglicy mieli środki do przeciwdziałania, ale i tak im to nie pomogło. Pytanie czy 100 mld USD wystarczy? Dziś to już tylko kwestia czasu kiedy w Polsce nastąpi krach. Przy wyjątkowej koniunkturze deficyt wynosi 30 mld zł, gdy inne państwa mają nadwyżki. Można tylko prognozować, czy mega kryzys nadejdzie za 4 lata czy dopiero za osiem, bo to że nadejdzie już jest pewne a wtedy do Polski wróci bieda z lat 80-tych.
Oficjalnie poziom długu publicznego w rekach zagranicznych wynosi 43%. Znając wirtualny talent GUS można spodziewać się ok 60%. Czyli dramat.