Szykują nam w Polsce drugą Ukrainę

Opublikowano: 29.08.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1705

Na Ukrainie rządzą oligarchowie. Teraz inwestują w Polsce i tym samym poszerzają w naszym państwie swoje wpływy, przekształcając nasz kraj w drugą Ukrainę.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 29.08.2023 13:41

    Gdybyśmy nie byli w całości oddani USA po 89 i pośrednio Unii, to różnilibysmy się językiem i detalami kulturowymi, to polska emigracja pompowała funty marki, korony w Polskę.
    Ta oligarchia ukr ma pozwolenie na przejęcie resztek polskiego przemysłu super ciężkiego (palety, grzyby, meble, okna, puzle trefl, paluszki lajkonik(?))

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.