Szykowali atak na paradę gejów w Amsterdamie

Opublikowano: 17.06.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 578

W Holandii rozpoczął się proces sześciu osób, które w roku 2018 szykowały zamach terrorystyczny na Paradę Dumy w Amsterdamie, w której biorą udział dziesiątki tysięcy ludzi.

Oskarżeni zamierzali zdetonować bombę w samochodzie, a następnie zabić jak najwięcej osób strzelając i wysadzając się w powietrze. Oprócz tego planowali ataki na bazę wojskową i klub nocny. Zostali aresztowani, ponieważ próbowali kupić broń do osób, które okazały się agentami NPO, holenderskich służb specjalnych.

Terroryści, których personaliów i pochodzenia nie ujawniono (Hardi N., Wail el A., Morat M.) nie przyznają się do winy. Przywódca grupy Hardi N., który w 2014 próbował wyjechać do Syrii aby wstąpić do ISIS, mówi że wprawdzie ma „radykalny pogląd na świat”, ale nie jest terrorystą. Agentowi z NPO mówił, że we śnie ukazał mu się Mahomet, który kazał mu przeprowadzić zamach terrorystyczny.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: NlTimes.nl i i24news.tv
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 17.06.2020 20:00

    Oczywiście araby.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.