Szwecja werbuje imigrantów ze strefy no-go do policji

Opublikowano: 09.11.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2344

Szwecja wyszła z kolejną przedziwną inicjatywą, która tylko potwierdza, że to nie kraj, lecz stan umysłu. Policja chce zatrudnić nowych funkcjonariuszy, ale nie byle jakich – rekruci koniecznie muszą mieć egzotyczne pochodzenie. Dlatego nowych pracowników zaczęto szukać w… niebezpiecznej dzielnicy Sztokholmu, która słynie z wysokiej przestępczości.

Niclas Andersson, szef policji w Rinkeby stwierdził, że w jej szeregach potrzebna jest różnorodność. Zaczęto więc skupiać się na poszukiwaniu nowych rekrutów wśród populacji imigranckiej. Policja nie ma nic przeciwko temu, że Rinkeby to „trudna dzielnica”. W grudniu 2017 roku, Prokurator Generalna Lise Tamm stwierdziła, że Rinkeby jest jak „strefa wojny”.

Okazuje się jednak, że dla szwedzkiej policji ważniejsza jest różnorodność, niż ryzyko zatrudnienia potencjalnych morderców, handlarzy narkotykami czy nawet terrorystów. Pomysł szukania nowych rekrutów wśród imigrantów z zamkniętej strefy, do której nawet policja boi się wkroczyć, jest oczywiście absurdalny.

Szwecja chce zwiększyć liczbę funkcjonariuszy o dodatkowe 10 tysięcy do 2024 roku. Czy to oznacza, że tamtejsze służby policyjne również zostaną opanowane przez imigrantów? Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia ze Szwecją, powinniśmy spodziewać się dosłownie wszystkiego.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: FriaTider.se
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Murphy 09.11.2018 13:28

    Robili szwedzi potop…karma…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.