Sztuczne mleko z ludzkich komórek w bioreaktorach

Opublikowano: 15.05.2022 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1550

Obecnie w USA trwa kryzys dostępu do mleka dla niemowląt. Duże partie mleka zostały wycofane z rynku ponieważ były skażone. Jeszcze przed wycofaniem inflacja, niedobory siły roboczej i ciągłe awarie łańcucha dostaw wpływały na niską dostępność odżywek dla niemowląt, nie wspominając o wielu innych rodzajach żywności.

„W listopadzie ceny odżywek dla niemowląt wzrosły o 11 procent. W pierwszym tygodniu kwietnia ceny wzrosły o 31 proc. Najnowsze dane sugerują, że mleko modyfikowane dla niemowląt jest teraz o 40 procent droższe niż w zeszłym roku. Problem dotyczy głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Walmart i Target, które racjonują dostawy w niektórych obszarach i nałożyły limity zakupów. To samo dotyczy CVS, który ogranicza ilość mieszanki dla niemowląt, którą klienci mogą kupić” – informuje portal NaturalNews.com.

W tym samym czasie, oczywiście przypadkowo, rozpoczęto kampanię promocji sponsorowanej przez Billa Gatesa firmy, która będzie zajmowała się hodowaniem w laboratorium sztucznego kobiecego mleka dla niemowląt. Całość działań realizowana jest przez fimę Biomilq, którą Gates wsparł milionami dolarów.

Ich technologia polega na hodowli mleka z ludzkich komórek w bioreaktorach. Komórki nabłonka sutka umieszcza się w butelkach z pożywką do hodowli komórkowej, które zawierają składniki odżywcze potrzebne do wzrostu poza ciałem. Tam komórki wchłaniają składniki odżywcze i namnażają się. Gdy liczba komórek jest wystarczająca, umieszcza się je w bioreaktorze – mikrośrodowisku, które odtwarza warunki zbliżone do warunków panujących w piersi. Tam komórki są odżywiane, namnażają się i przygotowują do produkcji mleka. Następnie takie komórki w bioreaktorze produkują mleko.

W ten sposób ludzkie komórki stają się elementem procesów laboratoryjnych w obecnym kierunku absorpcji przez przemysł typowo ludzkich elementów związanych z reprodukcją i podtrzymywaniem nowego życia.

Tak czy inaczej obecny kryzys pożywienia dla dzieci jest już wykorzystywany do budowania rynku dla biotechnologiczno-ludzkich produktów i fortuny technokraty Billa Gatesa, który niby przypadkiem ma gotowe odpowiedzi na niemal każdy kolejny kryzys.

Na podstawie: NaturalNews.com, GreenQueen.com.hk, Biomilq.com
Autorstwo i źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. bboyprezes 15.05.2022 12:36

    To wygląda jak by cały system gospodarczy został specjalnie stworzony jako wadliwy(w sensie szedł złą drogą) , czyli zrób coś co musi się zawalić – > uzależnić wszystkich od systemu-> zarabiaj na systemie – > szykuj krach systemu -> twórz go jeszcze bardziej zależnym od ciebie – > zarabiaj więcej – > utrzymuj taki system lub twórz go jeszcze bardziej zależnym. I tak w kółko.

  2. sga 15.05.2022 12:42

    walic ich wszystkich
    czas na niereligijnych amiszow 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.