Sztokholm światową stolicą… gwałtów!

Opublikowano: 21.08.2015 | Kategorie: Polityka, Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1319

W ciągu ostatnich 40 lat, kiedy szwedzkie społeczeństwo stało się multi-kulti, a imię Mohammed stało się jednym z najczęściej nadawanych dla nowonarodzonych dzieci, łączna liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły wzrosła tam o 300 proc., natomiast liczba gwałtów aż o 1472 proc.! Dzisiaj, pod względem liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce.

W 1975 roku populacja Szwecji wynosiła 8,2 mln osób. W ciągu następnych 40 lat urosła do 9,7 mln osób. Przyczyną wzrostu populacji nie był jednak przyrost naturalny generowany przez rodowitych Szwedów, lecz otwarcie szwedzkich władz na multi-kulti i napływ setek tysięcy islamskich imigrantów.

Wraz z napływem imigrantów zmieniły się także policyjne statystyki. W ciągu ostatnich 40 lat, mimo że całkowita liczba ludności wzrosła jedynie o 18 proc. (z 8,2 do 9,7 mln osób), to aż o 300 proc. wzrosła liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły. Ze wszystkich przestępstw kryminalnych największy wzrost odnotowano jednak w przypadku liczby dokonanych gwałtów. W 1975 roku w całej Szwecji dokonano 421 gwałtów. W 2014 roku statystyki policyjne mówiły już o 6620 gwałtach, co oznacza wzrost aż o 1472 proc.! Obecnie, biorąc pod uwagę współczynnik liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców, Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce.

Istnieje więc wysokie prawdopodobieństwo, że wzrost przestępczości w Szwecji wynika bezpośrednio z faktu otwarcia granic dla setek tysięcy imigrantów. Kuriozalne jest to, że za szerzenie takiego poglądu w Szwecji groziłyby poważne represje. Za niepoprawne politycznie powiązanie faktów, tj. zestawienie wzrastającej liczby przestępstw ze wzrastającą liczbą islamskich imigrantów, w kraju tym można trafić przed oblicze sądu pod zarzutem szerzenia rasizmu!

Tymczasem skrajnie prawicowa partia Szwedzcy Demokraci, zdecydowanie sprzeciwiająca się szczodrej polityce imigracyjnej, po raz pierwszy wysunęła się w czwartek na prowadzenie w sondażu przeprowadzonym dla dziennika “Metro”. Chęć głosowania na Szwedzkich Demokratów wyraziło w badaniu przeprowadzonym w internecie 25,2 proc. Szwedów. Nacjonalistyczne ugrupowaniu wyprzedziło tym samym socjaldemokratów premiera Stefana Loefvena, którzy uzyskali wynik 23,4 proc. Na trzecim miejscu znalazła się opozycyjna konserwatywna Umiarkowana Partia Koalicyjna z wynikiem 21 proc.

Szwedzcy Demokraci, wywodzący się z radykalnej prawicy, nieco złagodzili ton i w 2010 roku po raz pierwszy weszli do szwedzkiego parlamentu. W wyniku wyborów w 2014 roku ugrupowanie znalazło się już na trzecim miejscu pod względem poparcia. Szwedzcy Demokraci są izolowani w ramach szwedzkiego systemu politycznego, nie prowadzi z nimi dialogu żadna z pozostałych siedmiu partii parlamentarnych. Ugrupowanie przedstawia się jako “jedyna prawdziwa partia opozycyjna” wobec lewicowego rządu.

Ludzie są dość niezadowoleni z rządu, przede wszystkim z polityki imigracji i integracji, a także kwestii żebractwa. Wielu nie uważa Umiarkowanych czy innych partii za alternatywę i zwracają się do nas – powiedział w rozmowie z agencją TT sekretarz Szwedzkich Demokratów Richard Jomshof.

Okazuje się też, że na imigrantach można się nieźle dorobić. Szwedzkie firmy, które wynajmowały mieszkania dzieciom-uchodźcom bez opieki, zarobiły w 2014 roku ogromne sumy. Niektóre kompanie otrzymywały ponad 70 tysięcy koron dziennie, a kwoty te opłacali szwedzcy podatnicy.

Mölndal i Malmö przyjmują największe ilości dzieci-uchodźców. Wiosną „Expressen” przeprowadził kontrolę prywatnych firm, które wynajmują mieszkania uchodźcom w okręgu Mölndal. Wówczas śledztwo dziennikarskie wykazało, że Caremore Migration AB była najdroższą firmą. Za jednopokojowe mieszkanie firma otrzymywała 68 850 koron miesięcznie. W cenę wchodził nadzór nad żyjącą w mieszkaniu młodzieżą dwa-trzy razy w tygodniu. Rachunki opłacała Służba Migracyjna. W kierownictwie firmy powiedziano wówczas, że ta praca wymaga dużej ilości personelu. Dochód Caremore Migration, której właścicielem jest miliarder Rickard Weber, od 2013 roku wzrósł o 338% i osiągnął w ciągu roku 8,5 miliona koron. Bez względu na wysokie ceny, z firmą podpisano nową umowę.

Marie Östh Karlsson jako przedstawicielka władz w Mölndals oburzona jest fantastycznym dochodem Caremore. “Przykre jest, że „doją” pieniądze w taki sposób. Ale nie mieliśmy innego wyboru i własnych pomieszczeń, gdzie moglibyśmy rozmieścić dzieci” – powiedziała.

Firma Steget Vidare wynajmowała jednopokojowe mieszkania za 46 500 koron miesięcznie. Dochód firmy w 2014 roku wzrósł o 63%. Nubar Kino, jeden z właścicieli, unika odpowiedzi na konkretne pytania:

– Wynajmujecie Państwo mieszkania za 3000 koron, a potem wynajmujecie je Państwu za 46 500. Czy to jest może przyczyną wysokich dochodów Państwa firmy?

– Nie, z pewnością nie.

– Skąd w takim razie bierze się dochód?

– To nasz model biznesowy, to, jak działamy, jaka jest struktura kompanii… Dochód płynie z tego, że mamy pełne zatrudnienie.

– Co chcieliby Państwo powiedzieć podatnikom o swoich dochodach w wysokości 70 000 koron dziennie?

– Nie mam nic do powiedzenia. Mogę tylko stwierdzić, że działamy wychodząc z takiego poziomu cen.

Firma Baggium Vård & Behandling AB również znacznie zwiększyła swoje dochody. W samym tylko Kållered i rejonie miasta Göteborghar firma rozmieściła około 100 dzieci, a dochód w minionym roku wyniósł 46,1 milionów koron.

Birgitta Korpe, koordynator dzieci-uchodźców i młodych migrantów w Mölndal, opisuje sytuację jako krytyczną dla całej wspólnoty. “To rzeczywiście kryzys. Tyle dzieci i młodzieży, jak teraz, nie przyjeżdżało jeszcze nigdy, a my potrzebujemy więcej miejsc, niż nam oferują.”

Autorstwo: Niewygodne Info (1-4), jkl (5-7), Sputnik (8-19)
Źródła: Niewygodne.info.pl, Lewica.pl, pl.SputnikNews.com
Kompilacja 3 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. trewor23 21.08.2015 10:35

  6620 zgłoszonych, a ile jest niezgłoszonych z obawy o rasizm?
  “Zgwałcił mnie muzułmanin” to w Szwecji nie przejdzie przez gardło nawet zgwałconym.

 2. agama 21.08.2015 11:53

  może gdyby zgwałcili szwedzki rząd zaraz by się pozmieniało. Wystarczy na początek zlikwidować socjal i wprowadzić obowiązek pracy, program asymilacji, kary dożywotniej deportacji, etc. i po kłopocie z najazdami

 3. kudlaty72 21.08.2015 15:44

  a naród śpi…………………

 4. kudlaty72 21.08.2015 20:35

  Dokładnie tak przyjacielu.

 5. John23 21.08.2015 20:56

  Jakie znowu gwałty? Przecież ci imigranci którzy biorą na siłę Szwedki wzbogacają je kulturowo w ramach budowania marksizmu kulturowego i tworzenia nowego szczęśliwego komunistycznego społeczeństwa. Tylko rasista albo faszysta może twierdzić inaczej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.