Szokujący powód wymogu -70°C dla szczepionki

Opublikowano: 23.11.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4218

Dlaczego przechowywanie szczepionek na COVID-19 wymaga ekstremalnej temperatury -70°C? Bo zawierają potencjalnie niebezpieczne składniki, które nie przechowywane w tej temperaturze zaczynają się rozkładać i przestają działać


Jak informuje artykuł z 6 sierpnia pt. „Children’s Health Defense explained in an August 6th article”, „szczepionki mRNA przechodzące przez próby kliniczne, w tym szczepionka Moderny, polegają na „systemie nosiciela” przez nanocząsteczkę zawierającą syntetyczną substancję chemiczną pn. glikol polietylenowy (PEG)”.

CHD tłumaczy, że stosowanie PEG w lekach i szczepionkach staje się coraz bardziej kontrowersyjne z powodu dobrze udokumentowanych przypadków niepożądanych reakcji immunologicznych związanych z PEG, w tym zagrażającej życiu anafilaksji. Około 7-10 Amerykanów jest wrażliwych na PEG, co może skutkować zmniejszoną skutecznością szczepionki i zwiększonymi niepożądanymi skutkami ubocznymi. Jeśli szczepionka mRNA zawierająca PEG dostanie aprobatę FDA, to wzrost narażenia na PEG będzie bezprecedensowy i potencjalnie katastrofalny.

Dokumenty i publikacje Moderny pokazują, że firma dobrze wie o ryzyku bezpieczeństwa związanego z PEG i innych aspektów jej technologii mRNA, ale bardziej troszczy się o zyski. Lipidowe nanocząsteczki wywołują reakcje hiperzapalne w organizmie, prowadząc do poważnych reakcji, hospitalizacji i potencjalnie ŚMIERCI.

Dlaczego używa się lipidowych nanocząsteczek (LNPsy) w szczepionkach? CHD wyjaśnia, że LNPsy „hermetyzują mRNA by chronić je przed degradacją i promować wchłanianie komórkowe”, dodatkowo wzmacniając układ odpornościowy (właściwość tę naukowcy-wakcynolodzy nazywają „nieodłącznymi właściwościami adiuwanta” LNP). Inaczej mówiąc, LNPsy są adiuwantami, które po wstrzyknięciu mają wywołać reakcje hiperzapalne w organizmie. Robią to w celu wytwarzania przeciwciał, które później ułatwią producentowi szczepionki roszczenie sobie prawa do wysokich wskaźników „skuteczności”, nawet kiedy te adiuwanty wywołują poważne niepożądane reakcje.

Według ostatnich badań szczepionek przeprowadzonych przez Modernę, u 100% osób w grupie badanej szczepionki w wysokiej dawce wystąpiły niepożądane reakcje.

Niepożądane reakcje wywołane przez szczepionki mRNA są tak powszechne, że brytyjski rząd potwierdził ostatnio, że oczekuje ogromnej fali „niepożądanych skutków” po szczepieniach na COVID-19. Rząd Wielkiej Brytanii zabiega o system sztucznej inteligencji w celu przetworzenia spodziewanej powodzi obrażeń spowodowanych szczepionką COVID-19 i skutków ubocznych opisanych jako „bezpośrednie zagrożenie dla życia pacjenta”. Inaczej mówiąc, oni już wiedzą, że te szczepionki zabiją ogromną liczbę ludzi.

David Knight w swoim demaskatorskim programie ujawnił, że adiuwanty w tej szczepionce wykazują 97% współczynnika sterylizacji u kobiet po szczepionce.

Co najważniejsze, kiedy ludzie zaczną umierać po tych szczepionkach, establishment medyczny zakwalifikuje je wszystkie do zgonów z powodu COVID-19, żeby nadal twierdzić, że pandemia ulega pogorszeniu. To wyprodukuje zupełnie nowy cykl zgonów, histerię medialną i politykę obowiązkowych szczepień. Te z kolei, w wyniku samonapędzającej się machiny, zabiją jeszcze więcej osób, co poskutkuje zaszczepieniem i zabiciem jeszcze większej liczby osób.

W końcu szczepionki najprawdopodobniej zabiją więcej ludzi niż koronawirus i dojdziemy do autorytarnego koszmaru medycznego George’a Orwella, kiedy „leczenie” podtrzymuje kontynuację pandemii. Całe oszustwo pandemiczne wykorzystuje się do zmiażdżenia wolności człowieka i zniewolenia ludzi w ich własnych domach i mieszkaniach, na całym świecie.

Jeśli chcesz przeżyć, za wszelką cenę sprzeciwiaj się tej szczepionce. Sprzeciwiaj się przemocy szczepionkowej, albo zostaniesz zabity.

Oprócz tego szczepionka AstraZeneca zawiera komórki abortowanych dzieci – 14-tygodniowych chłopców.

Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: Distributednews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.