Szokujące ceny paliw w Polsce to „podatek” dla Ukrainy

Opublikowano: 01.06.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1985

To zdumiewające, ale polskojęzyczni rządzący w postaci Michaiła Dworczyka z partii PiS, oficjalnie potwierdzili, że horrendalne ceny paliw w Polsce to rodzaj podatku jaki płacimy Ukraińcom z powodu wojny w tym kraju. Oznacza to chyba, że polskojęzyczny rząd pracuje dla rządu ukraińskiego, bo trudno sobie wyobrazić jak Ukraina może nakładać podatki na Polaków. Jednak skoro przyznaje to pan Dworczyk, to nie można już uważać tego jako teorii spiskowej.

Co ciekawe, pan Dworczyk przekonuje w wywiadzie dla stacji Polsat, że płacimy więcej za paliwo oddając pieniądze Ukraińcom, bo „jest to lepszym rozwiązaniem niż bomby spadające na Polskę”. Nie wyjaśnił jednak jak oskubanie Polaków przez Orlen i Obajtka spowoduje, że te bomby rzeczywiście nie spadną. Zwłaszcza, że sam Dworczyk przyznaje w tym samym wywiadzie, że „nikt nie może być pewien czy Putin nie użyje broni jądrowej”. A skoro tak to po co Ukraina opodatkowuje Polaków za pomocą swoich sług?

W oficjalnej “bombowej” pisowskiej narracji jesteśmy okradani, żeby nie być na wojnie. Jednak kradzione nam pieniądze są przekazywane na prowadzenie wojny i narażają nas na te właśnie bomby i rakiety Putina. Jest to zatem oczywisty nonsens i propaganda dla niezbyt lotnych umysłowo beneficjentów cudzych pieniędzy, brzydzących się pracą, którzy stanowią zdecydowaną większość obecnych wyborców partii „sług narodu ukraińskiego”.

Na podstawie: PolsatNews.pl, Twitter.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

32

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Admin WM 01.06.2022 08:51

  Od ceny paliwa zależą ceny wszystkich innych produktów, więc oczywiste jest, że galopująca inflacja to nie tylko wynik dodruku pustego pieniądza i załamania łańcuchów dostaw, ale również sztucznego podwyższania ceny paliwa.

 2. emigrant001 01.06.2022 14:23

  Szukanie sojuszu ze związkiem oligarchów nazywanym dla żartu Ukrainą to proszenie się o kłopoty. 25% tego “kraju” to etniczni Rosjanie, którzy od około 20 lat są dyskryminowani przez banderowców więc wojna domowa, która wybuchła 8 lat temu miała inne przyczyny niż podają media. Dziś z przyczyn mało znanych nawet Ukraińcy nie nazywają konfliktu wojną ale Polacy już tak. Taka nadgorliwość to przejaw debilizmu i jest niebezpieczny dla obywateli polskiego bantustanu. Straty finansowe to mniejszy problem niż narastający szowinizm.

 3. sga 01.06.2022 14:56

  w sumie nie znam sie to sie dopytam.
  czy tylko orlen jest w tym kraju?
  a inne szele bipi itp? Czy oni od orlena maja tylko paliwo jak kiedys?

 4. Jaccyb74 02.06.2022 07:53

  Polskojęzyczny rząd wykonuje rozkazy które płyną z Isra-hell-a a które to Isra-hell otrzymuje z centrali czyli z “ukrainy”. Więc wszystko się zgadza Polacy to obcy naród we własnym kraju – tylko czy aby kraj ten wciąż istnieje i czy to tylko nasze polskie wierzenie w coś czego już de facto nie ma. Dlatego naród został pozbawiony broni w przeciwnym razie te podstawione polskojęzyczne szuje dawno byłyby wspomnieniem. Niestety nowy wspaniały świat

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.