Szokująca prawda o zespole The Pussycat Dolls

Opublikowano: 16.04.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3527

The Pussycat Dolls to girlsband, który był niezwykle popularny na początku lat dwutysięcznych. Zespół z przerwami działał do 2022 roku. Była wokalistka zdradza teraz mroczne tajemnice bandu.

https://www.youtube.com/watch?v=fez-YdKhci0

Na płytach The Pussycat Dolls można było usłyszeć wielu topowych raperów. Na ich krążkach pojawili się m.in. Snoop Dogg czy Busta Rhymes. Teledyski girlsbandu bazowały na dość prostych scenariuszach – członkinie zespołu były bardziej tancerkami niż wokalistkami, więc w klipach głównie tańczyły.

Wracając do hitów The Pussycat Dolls nietrudno zrozumieć, że ten zespół istniał raczej po to, by miło się na niego patrzyło, a niekoniecznie po to, by miło się go słuchało.

Okazuje się jednak, że poza sceną w szeregach dziewcząt rozgrywały się prawdziwe dramaty, a zespół miał swoje naprawdę mroczne tajemnice. „Nie należałam do zespołu. To był krąg prostytutek” – twierdzi Kaya Jones, która odeszła z bandu, gdy ten był na topie. Według niej dziewczyny należące do The Pussycat Dolls były zmuszane przez menagerów do „spania z kim popadnie”.

Wokalistka opowiada o kontraktach, w których zapisano, że dziewczyny nie mogły zachodzić w ciążę. A jeśli zaszły? Jones wyjawia, że gdy jeszcze należała do The Pussycat Dolls, przymuszono ją do aborcji. Zabieg przeprowadzono ponoć… „między próbami”. Po tym wydarzeniu wokalistka zrezygnowała z opiewającego na 13 mln dolarów kontraktu i opuściła szeregi grupy.

Autorstwo: SG
Na podstawie: CGM
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. JedynaDroga 17.04.2023 10:50

  Skoro cały twór funkcjonował oznacza to, że kobiety które służyły jako worki na spermę były zadowolone ze swoich ról.

 2. Stary Kulas 17.04.2023 14:13

  @JedynaDroga
  Może nie zadowolone ale się na to godziły w zamian za wysokie wpływy na kąta. Mało kto jest zadowolony ze swojej pracy nawet gdy nie wymaga aż takich ekstremalnych poświęceń.

 3. Stary Kulas 17.04.2023 14:15

  PS. Ostatnie zdanie jest obcięte.

 4. Admin WM 17.04.2023 21:07

  Już poprawiłem. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.