Szkoła w Maine potajemnie zmieniła płeć 13-latki

Opublikowano: 03.01.2023 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2554

Kiedy 13-letnia dziewczyna powiedziała, że ​​tak naprawdę jest chłopcem, nauczyciele w jej szkole w Maine zaczęli używać w stosunku do niej męskich zaimków, a psycholog dał jej pas na piersi, aby wyglądała na bardziej płaską. Nikt nie powiedział o tym jej matce.

Amber Lavigne powiedziała, że ​​znalazła to urządzenie w sypialni swojej córki. Wtedy to dziecko przyznało, że dał je jej pracownik socjalny w Great Salt Bay Community School, a także zmienił dziewczynce imię i zaimki, których używała w szkole.

Nastolatce powiedziano, aby zachowała to w tajemnicy przed rodzicami, co spowodowało u niej narastający „stres, niepokój i depresję” – powiedziała Lavigne radzie szkolnej Central Lincoln County School System (CLCSS) AOS 93. Dystrykt obsługuje siedem społeczności na środkowym wybrzeżu Maine.

„Korzystanie z tych urządzeń może powodować poważne skutki uboczne” – skarżyła się matka. Badania sugerują, że segregatory piersi mogą powodować ból pleców, duszność, ból w klatce piersiowej, problemy skórne i złamania żeber.

Jej córka zaledwie miesiąc wcześniej skończyła 13 lat. „Ona jest dzieckiem, moim nieletnim dzieckiem!” – powiedziała matka, walcząc ze łzami podczas trzyminutowej możliwości do zabrania głosu na spotkaniu kuratorów. „I pod żadnym pozorem nie powinno się jej dawać opaski na klatkę piersiową bez wiedzy rodziców”.

Pracownik „w szkole zachęcał ucznia do zachowania tajemnicy przed rodzicami!” – powiedziała Lavigne. Zażądała, aby wszyscy pracownicy „znający tajemnicę zostali natychmiast zwolnieni ze swoich stanowisk” oraz „aby ujawniono nam akta naszego dziecka. Prawa, zasady i zaufanie rodziców zostały złamane”. „Pomiędzy dzieckiem a jego rodzicami wbito klin” – kontynuowała Lavigne.

Szkoła odmówiła udostępnienia notatek ze spotkań pracownika socjalnego z dzieckiem.

Rzecznik praw rodzicielskich stanu Maine, Shawn McBreairty, opublikował nagranie wystąpienia Lavigne na platformie „Rumble”.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Wideo: Rumble.com
Na podstawie: TheEpochTimes.com
Źródło: Goniec.net

13

TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Kaczor3333 03.01.2023 13:40

  Ludzie głupieją Już od tej poprawności politycznej.

 2. Irfy 03.01.2023 14:59

  Bardzo dobrze. Aż przypomina mi się cytat z “klasyka”, w nieco tylko zmienionej formie.

  “„Czy chcecie cyrku totalnego? Jeśli to konieczne, czy chcecie cyrku bardziej totalnego i radykalnego niż cokolwiek, co możemy sobie dziś wyobrazić?”

  Jak widać chcieli. I go dostali. Teraz każde dziecko w tej szkole dziesięć razy zastanowi się, zanim będąc dziewczynką chlapnie, że “jest chłopcem” i na odwrót. Bo aż strach pomyśleć, co robią takim chłopcom. Wszelkie ideologiczne przegięcia zawsze kończą się podobnym terrorem. Dlatego takie przypadki należy nagłaśniać. Chcieliście cyrku totalnego? To właśnie go dostaliście. Pasuje? Jeśli nie, zawsze jeszcze można się cofnąć. Dopóki dziecko nie jest z automatu kierowane na operację zmiany płci, bez możliwości zmiany decyzji, samodzielnej lub za pośrednictwem rodziców.

 3. replikant3d 03.01.2023 16:20

  Nie łudź się i taką możliwość wkrótce zablokują…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.