6 obywateli Polski na liście sojuszników Sorosa

Opublikowano: 21.11.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 9

Jeżeli włączymy internet i wpiszemy imię oraz nazwisko George Soros to najczęściej otrzymamy rezultat tego typu. Urodzony 12 sierpnia 1930 roku w Budapeszcie, amerykański finansista pochodzenia węgiersko-żydowskiego. Jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych, ale także filantrop, fundator Instytutu Społeczeństwa Otwartego (Open Society) i licznych fundacji, w tym Fundacji im. Stefana Batorego, uczeń Karla Poppera. Znany krytyk polityki George’a W. Busha. Człowiek orientujący się w bieżących wydarzeniach światowych. Jednak czy to wszystko?

Otóż nie. George Soros według wielu analityków i komentatorów sceny politycznej jest przede wszystkim głównym masonem Europy, którego priorytetem jest wprowadzenie, czy też przybliżenie Starego Kontynentu do etapu rządu centralnego mieszczącego się w Brukseli. Aby to osiągnąć George Soros musi mieć instrumenty, za które w odpowiednim czasie pociągnie. Nie tak dawno do sieci wyciekła poufna lista zawierająca imiona i nazwiska polityków będących na usługach Sorosa.

Lista tak zwanych “pewnych sojuszników” została zdobyta przez hakerów, którzy zainteresowali się bliżej postacią Sorosa. Istnieją opinie wiążące atak hakerski z grupą Anonymous jednak są to informacje nie potwierdzone, ponieważ owa grupa nie przyznała się do tego czynu. Co ciekawe dla Naszego Narodu pośród 226 eurodeputowanych znajdują się nazwiska 6 osób ze świata polityki polskiej. Oto owe postacie, które wedle listy “pewnych sojuszników” są we wpływami George’a Sorosa.

1. Andrzej Grzyb z PSL. Przy jego nazwisku zanotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest wiarygodny w swojej frakcji politycznej.

2. Danuta Jazłowiecka z PO. Tutaj opinia jest podobna, nakreśla portret psychologiczny i dużą uległość.

3. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania.

4. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący SLD.

5. Lidia Geringer de Oedenberg z SLD.

6. Róża Thun z PO. W ostatnim czasie ma bardzo duże problemy z Polską i polskością.

Na liście “pewnych sojuszników” w Europarlamencie znajdują się także takie postacie jak Martin Schulz oraz Guy Verhofstadt, którzy zaciekle, wręcz z szaleństwem w oczach atakują Polskę za wszystko, nawet za sprawy całkowicie bezsensowne i kuriozalne. Dla nich nie jest ważny pretekst, dla nich ważne są ustalenia odgórne, które za wszelką cenę mają realizować. To w znacznym stopniu wyjaśnia niechęć tych dwóch polityków do narodu polskiego.

Nie często odnotowuje się pewne wydarzenie z przeszłości a sądzę, że jest ono warte przypomnienia. Otóż w roku 1988 tuż przed upadkiem reżimu komunistycznego George Soros przybył do Polski. Wówczas spotkał się z Wojciechem Jaruzelskim, który po pierwsze zaakceptował i zaaprobował powstanie na terenie naszego państwa fundacji imienia Stefana Batorego, fundacji będącej we władaniu Georga Sorosa, oraz został poinstruowany jak ma wyglądać transformacja polityczna a także ustrojowa w Polsce i że tak naprawdę Polska nigdy ma nie powstać z kolan, ma być wiecznym zaściankiem Europy.

George Soros, miliarder węgiersko-żydowskiego pochodzenia za pomocą wyżej wspomnianej fundacji miał wspierać działania Balcerowicza, redaktora Michnika czy samego Geremka. To w zasadzie nie jest jakaś szokująca informacja zwłaszcza, że niedawno podmiot wspierany i finansowany z pieniędzy Sorosa zainwestował 13 milionów dolarów w Agorę, która z kolei jest wydawcą “Gazety Wyborczej”.

W dzisiejszych czasach, aby ingerować w wewnętrzne sprawy danego kraju, nie trzeba ustawiać armii i czołgów przy granicach danego państwa. Dziś istnieją inne sposoby oddziaływania i manipulacji, do takich należą właśnie owe fundacje, które w gruncie rzeczy stanowią przyczółek dla dywersyjnych akcji inicjowanych z za granicy. Pieniądze dają władzę a władza pozwala na ustawianie świata tak jak się tego chce.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
psilocybe cubensis
Użytkownik
psilocybe cubensis

Znam kilkoro ludzi którzy nienawidzą Sorosa, rozpowiadają na prawo i lewo że to antychryst a głosują na PO.

To jest tylko lista płac i to nie kompletna. Dziesiątki fundacji w PL dostaje grube mln co roku żeby stworzyć u nas lewacką arkadię czyli piekło.

Cami
Użytkownik
Cami

w dawnych latach Trybunal Stanu za zdrade wlasnego narodu dla takich sprzdawczykow, a jeszcze wczesniej takich sie wieszalo, gilotynowalo, palilo na stosach – widac jak na dloni jak sie rozplenilo zlodziejstwo pod haslem “humanitaryzmu” “demokracji” itp. nic nie wartych frazesow :(
“Platna protekcja” ? qzwa co to? toz to zwykle “lapowkarstwo” ukryte w innym nazewnictwie,
Jak nasz kraj moze reprezentowac ktos o nazwiskach Thun, Geringer itp. z sprzedawczyki z czysto polska krwia :(
Manifestowany ostatnio coraz czesciej nacjonalizm – porownuje sie do faszyzmu – pewnie jdenemu do drugiego bardzo blisko – ale nalezy sie zastanowic z czego sie wziela popularnosc faszystow ?
Z powojennnej biedy i u nas i nie tylko u nas taka historia moze sie powtorzyc – jak dalej pozwolimy rozkradac juz rozsprzedane przez poprzednikow dobra narodowe, f-my polskie – jestesmy zbyt ambitnym i inteligentnym narodem (o czym dobrze wiedzieli nasi najezdzcy eliminujac przede wszytskim nasza inteligencje) zeby podcierac tylki (tyrajac jako opiekunki), sprzatac brudy (tyrajac jako sprzataczki), remontowac chlewy (tyrajac jako remontowcy) obcym we wlasnym kraju – a do tego juz niedlugo dojdzie, nie bedziemy musieli tam jezdzic zeby takie prace wykonywac, tylko we wlasnym kraju “okupantowi” , ktoremu ktos sprzedal za bezcen kawalek pl ziemi, dom bedziemy tylki podcierac, bedac czlowiekim gorszej kategorii :(

polach
Użytkownik
polach

Ja jestem za ustrojem arabskim dla dorosłych za pierwszą kradzież ucinamy palca, za drugą, lewą rękę praworęcznym, prawą leworęcznym za trzecią wypalamy piętno na czole, potem sąd obywatelski w zależności od okoliczności i skali kradzieży.
Oczywiście musimy mieć 100 % pewność że to winny człowiek, bo gorzej to skrzywdzić niewinnego , niż skazać winnego.
Wtedy uważam kradzieże by się skończyły, ale musi być do tego system praworządny i uczciwy a nie to co dziś, że jest wszystko na opak, niż podpowiada rozsądek..

Cami
Użytkownik
Cami

zgadzam sie z powyzszym, ale dzis w typ skorumpowanym sadownictwie tej super kasty ludzi – hahaha, zachodzi zbyt duze prawdopodobienstwo karania niewinnych ludzi, a przy takiej nieuchronnosci kary jeszcze sie owo by zwiekszylo wprost proporcjonalnie ze zwiekszeniem wartosci lapowek na takowe wyroki, ale rzeczywiscie bardziej chodzi o karanie i to przykladne dla innych osob, ktorym w 100% po np. monitoringu udowadnia sie wine.
Wracajac do mojej powyzszej wypoiwiedzi – juz dawno zachwucajacym sie ludziom jakie to nam UE piekne drogi buduje itp. – twierdzilem – jakie nam? sobie – bo oni tu za chwile jak nie juz zamieszkaja lub beda przyjezdzac do siebie ( a po czym mieliby jezdzic?) zebysmy im za grosze uslugiwali :(