Szefowie MSW i MF zatrzymani za kłamstwo

Opublikowano: 25.06.2013 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 268

Policja indyjskiego stanu Andhra Pradesh zatrzymała ministra spraw wewnętrznych Sushilkumara Shindego oraz szefa resortu finansowego kraju Palaniappana Chidambarama, podejrzanych o kłamstwo.

Jak poinformowały miejscowe media, rozkaz aresztowania urzędników centralnego rządu został wydany w związku z „oszukaniem mieszkańców regionu Telangana w stanie Andhra Pradesh, którym Shinde i Chidambaram w 2009 roku obiecali utworzenie osobnego stanu”.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
retor
Użytkownik
retor

Ha ha! Możliwe? Tak, ale nie w Polsce :D.

TowarzyszHusarski
Użytkownik
TowarzyszHusarski

Właśnie wpadłem na zjebisty pomsył.

Od lat porządni ludzie próbują pozamykać różne menty. Zamykamy, zamykamy a ta cholerna hydra nie chce zdechnąć. To może zamiast zamykać ich , zamkniemy sami siebie a ich wypuścimy ?

Il
Użytkownik

Komentarz nr 2 nadaje się do usunięcia chyba, że Towarzysz wytłumaczy szczegółowo na czym miało by polegać wyswobodzenie się z ment poprzez pozamykanie siebie.

bXXs
Użytkownik
bXXs

Myślę że TowarzyszHusarski ma na myśli system Izraelski i tęsknotę do getta. Zbudować mor i po jednej stronie niech żyją normalni ludzie a po drugiej politycy i inne męty. A skoro ta druga grupa nie potrafi uprawiać ziemi, pracować, i budować niech zamieszkają na moczarach i nieużytkach :)
Mam racje??

bXXs
Użytkownik
bXXs

mor ::( mialo byc mUr!!