Szczepionki są od Boga — zapewnia gubernator Nowego Jorku

Opublikowano: 29.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1721

Gubernator stanu Nowy Jork Kathy Hochul, ogłosiła w niedzielę z ambony na Brooklynie, że obywatele powinni być wdzięczni Bogu za szczepionki przeciw COVID-19, które, jak twierdziła, pochodzą od Boga.

Hochul, która objęła urząd w sierpniu po rezygnacji Andrew Cuomo w związku z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne, również namawiała swoich słuchaczy, aby byli jej „apostołami”, przekonując swoich przyjaciół do zaszczepienia się, co, jak powiedziała, pokazuje miłość, jaką Jezus nakazał swoim wyznawcom okazać.

Hochul eygłaszała „homilię” w Christian Cultural Center, bezwyznaniowym megakościele. „Modliłam się wiele do Boga w tym czasie i wiesz co? Bóg odpowiedział na nasze modlitwy. Stworzył najmądrzejszych mężczyzn i kobiety, naukowców, lekarzy, badaczy – sprawił, że wymyślili szczepionki. To jest od Boga dla nas i musimy powiedzieć: »Dziękuję Ci, Boże. Dziękuję«”.

Hochul następnie pokazała swój naszyjnik, który wskazywał na jej status szczepień, zanim stwierdziła, że ci, którzy odrzucają szczepionkę COVID-19 „nie słuchają Boga i tego, czego Bóg chce”.

„Potrzebuję, żebyście byli moimi apostołami” — powiedziała Hochul słuchaczom. „Chcę, żebyś wyszedł i porozmawiał o tym i powiedział: »Jesteśmy sobie to winni. Kochamy się«. Jezus nauczył nas kochać się nawzajem i jak okazywać tę miłość, ale troszczyć się o siebie na tyle, by powiedzieć: »Proszę, weźcie szczepionkę, bo was kocham i chcę, żebyście żyli? Chcę, żeby nasze dzieci były bezpieczne, kiedy będą«. Wrócisz do szkoły? Chcę być bezpieczny, kiedy idziesz do gabinetu lekarskiego lub do szpitala i jesteś przez kogoś leczony? Nie chcesz dostać od nich wirusa. Jesteś już chory, inaczej by cię tam nie było”.

„A oto moja obietnica dla was, moi przyjaciele. Użyję inspiracji Boga w moim życiu i będę walczył o was każdego dnia jako wasz gubernator i nie tylko” – dodała Hochul.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. hashi 29.09.2021 15:19

  Ale ten Buk to jakiś psychopata najpierw stworzył virusa by ukarać i zdepopulować niewiernych, a potem wymyślił szczepionkę by uratować jednak ludzi bo się rozmyślił. A producentów bigpharmy i skorumpowanych polityków wynagrodził setkami mld $ za reklamowanie i zmuszanie do szczepień. Zwykłych ludzi kompletnie zniewolił, terroryzuje ich psychicznie, ekonomicznie i fizycznie. Wychodzi na to że prawdziwy Bóg już dawno opuścił tą planetę, a panowanie nad Ziemią przejął Szatan i jego słudzy typu Gates, Soros, Schwab, Fauci.

 2. EdekSwojak 29.09.2021 15:32

  Wdzięczni któremu Bogu – swojemu, czy gubernatora NY?

 3. agama 29.09.2021 19:26

  bóg jej to powiedział czy co XD

 4. akami 29.09.2021 21:04

  Tacy ludzie ślinią się gdy zostaną wtajemniczeni na któryś tam poziom masońskiego psiarstwa. Wtedy przesadzają i stają się groteskowi.

 5. fso1500 30.09.2021 01:19

  Szczęść Boże. Z całą mocą trzeba ich pier..lić. Żyjmy po swojemu my Słowianie. Pozdrawiam

 6. Kaczor3333 30.09.2021 09:22

  Ta pani przypomina mi nawiedzoną panią od religii. Przydałby się wielki meteor który by to wszystko roz….dolił. Taka nagroda od Boga. Tych co byłoby stać schowaliby się w specjalnych bunkrach wraz z miliardami dolarów. Po wszystkim wyszliby na powierzchnię i okazałoby się, że plan depopulacji się powiódł, a miliardy papierków służyć mogą tylko do podtarcia swoich tyłków. Taka widzi mi się wizja przyszłości.

 7. Fenix 01.10.2021 07:32

  Zaprzaniec wie, czego Bóg chce ? Dla zysku od firm farmaceutycznych bez odpowiedzialności za szpryce i powikłania w przyszłości u ludzi . I długo leczyć !!!! by nie wyleczyć ? Eksperymentować na ludziach, i PRZYPOMINAĆ szprycą że na to nie ma lekarstwa ,i nikt nie wyzdrowieje . Zapomniała dodać , ta choroba w szprycy jest śmiertelna dla ludzi!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.