Szczepionki są jak „kara śmierci”

Opublikowano: 08.02.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2309

W odpowiedzi na niedawną deklarację prezydenta Francji Emmanuela Macrona, że ​​niezaszczepieni są „nieodpowiedzialni” i „nie są już obywatelami”, chorwacki eurodeputowany Mislav Kolakušic ostrzegł, że obowiązkowe zastrzyki są rodzajem kary śmierci.

„Powiedziałeś dzisiaj, że jesteś dumny, że w Europie nie ma kary śmierci” – powiedział Kolakušic. „Dziesiątki tysięcy obywateli zmarło z powodu skutków ubocznych szczepionek. Obowiązkowe szczepienia są karą śmierci i spowodują egzekucję wielu obywateli”.

Macron powiedział wcześniej gazecie „Le Parisien”, że jego pragnieniem jest uprzykrzyć życie niezaszczepionym obywatelom. Macron powiedział, że jego celem jest „wkurzenie” nieszczepionych, odmawiając im dostępu do restauracji, teatrów i kin. Wielu wypowiadało się przeciwko Macronowi i jego tyrańskim oświadczeniom. Wygląda na to, że ostatecznym celem Macrona jest całkowita izolacja nieszczepionych w społeczeństwie.

„Morderstwo to morderstwo” – stwierdził Mislav Kolakušic na temat programu Macrona, dodając, że wszelkiego rodzaju zastrzyki zawsze powinny być dobrowolne. Chorwacki polityk wskazał również na oficjalne dane Europejskiej Agencji Leków (EMA) pokazujące, że szczepienie na krukowicę nie jest „bezpieczne i skuteczne”, jak twierdzono.

Kolakušic, podczas przemówienia na sesji parlamentarnej we wrześniu 2021 r., skrytykował łamanie praw człowieka przez przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulę von der Leyen. Stwierdził, że jej polityka dzieli obywateli, jednocześnie łamiąc zarówno ich prawa, jak i naukowe rady niezależnych naukowców, którzy ostrzegają, że zastrzyki nie są cudownym lekarstwem, za jakie są uważane.

Kolakušic długo mówił o lewicowej polityce von der Leyen, która narusza „prawa społeczne” obywateli UE, nie wspominając już o tym, że stoją one w jaskrawym kontraście z rzeczywistością. „Od 80 lat, czasów nazizmu, podstawowe prawa człowieka nigdy nie zostały poważniej naruszone: wolność podróżowania, prawo do pracy, opieka zdrowotna i prawo do zakazu eksperymentów medycznych przeprowadzanych na ponad 500 milionach ludzi” – poinformowała Fundacja RAIR. „Ponadto każdy obywatel ma prawo do samostanowienia” – podkreślił eurodeputowany.

Kolakušic wzywa do natychmiastowego zakończenia covidowej segregacji. Uważa, że ludzie powinni mieć możliwość podejmowania własnych decyzji dotyczących zdrowia, bez gróźb i prześladowań ze strony rządu. „Certyfikaty covidowe, które pozwalają tylko zaszczepionym na swobodne podróżowanie – przy jednoczesnym rozprzestrzenianiu wirusa równie łatwo, jak nieszczepionym – są szalone” – dodał komentując unijny program „paszportu szczepiennego”. „Nikt nie wie, co się stanie, jeśli nie położymy temu kresu” – dodał.

Źródło: LegaArtis.pl

2

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. andi170 08.02.2022 20:17

    Makron to faszysta,globalista,uczeń szwaba wróg ludzkości i wolności.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.