Szczepionki Pfizera atakują ludzką krew

Opublikowano: 28.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3794

Bardzo szanowany lekarz medycyny i wynalazca, Richard Fleming, opublikował 32-minutową szczegółową prezentację dokumentującą jego szokujące odkrycia.

Pod koniec 2020 r., zanim jeszcze wdrożono szczepienia Pfizera, najlepsi naukowcy i eksperci na całym świecie ostrzegali, że zastrzyki Pfizera i Moderny stwarzają ekstremalne ryzyko wywołania zakrzepów krwi, zapalenia mięśnia sercowego i innych problemów sercowo-naczyniowych.

Rok później firmy Pfizer i Moderna zostały zmuszone do wydania ostrzeżeń potwierdzających, że ich kontrowersyjne szczepionki mRNA rzeczywiście mogą powodować długą listę problemów nie ograniczających się tylko do układu sercowo-naczyniowego.

Obecnie naukowiec, dr Richard Fleming, przetestował szczepionkę Covid-19 Pfizera na świeżych próbkach ludzkiej krwi in vitro i dokonał szeregu koszmarnych odkryć potwierdzających odkrycia społeczności medycznej.

Autorstwo: Alex Jones
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.