„Szczepionki” na covid mogą wywołać chorobę szalonych krów

Opublikowano: 20.04.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2296

Fizyk i kardiolog nuklearny dr Richard Fleming wydał straszne ostrzeżenie o niebezpieczeństwach szczepionek przeciwko koronawirusowi z Wuhan (Covid-19), które, jak mówi, mogą powodować chorobę szalonych krów.

Fleming powiedział Steve’owi Bannonowi z „War Room”, że w latach 1990. osobiście odkrył, że wytworzone przez człowieka białka typu Spike używane we współczesnych szczepieniach na chińskiego wirusa powodują poważne zapalenie. Dlatego niektóre z nich powodują śmiertelne zakrzepy krwi.

Szczepienie Johnson & Johnson (J&J) w Stanach Zjednoczonych zostało niedawno wstrzymane po tym, jak wielu biorców rozwinęło zakrzepy krwi. Z tego samego powodu zawieszono również szczepionkę AstraZeneca używaną w Europie.

Według Fleminga ryzyko związane z przyjęciem szczepionki przeciwko Covid-19 jest wysokie. Mówi, że na modelach zwierzęcych, u niektórych z badanych, rozwinęła się choroba gąbczasta i choroba szalonych krów. „Wiemy również, że dwa tygodnie później rozwijają się… co powoduje chorobę Alzheimera i choroby neurologiczne” – wyjaśnił Fleming Bannonowi.

Fleming twierdzi, że oprócz potencjalnie poważnego zapalenia, krzepnięcia krwi, choroby szalonych krów, problemów neurologicznych i choroby Alzheimera, szczepienia na Covida nie przynoszą żadnych korzyści.

Dokumentacja zezwolenia na stosowanie w sytuacjach nadzwyczajnych (EUA) dostarczona przez producentów szczepionek do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) pokazuje, że „nie ma różnicy” w wynikach zakażenia pomiędzy tymi którzy przyjęli szczepionkę i nieprzyjmującymi. „Nie jestem przeciwny szczepieniom” zauważył Fleming. „Jestem tylko przeciwny złym lekom”.

Autorstwo: Mike Adams
Na podstawie: Pandemic.warroom.org
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.