Szczepionki COVID -19 obniżają płodność

Opublikowano: 07.11.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1732

Alarmujące badanie przeprowadzone w Niemczech ujawnia „silny związek” między wprowadzeniem szczepionki na COVID-19 a nagłym i dramatycznym spadkiem wskaźników dzietności w Niemczech i Szwecji.

Według niemieckiego Federalnego Instytutu Badań Populacyjnych „istnieje silny związek między rozpoczęciem programów szczepień a spadkiem płodności dziewięć miesięcy później”. W opisie badania wyjaśniono, że spadek płodności nastąpił w czasie pandemii, ale dopiero po wprowadzeniu tzw. szczepionek. „Po wybuchu pandemii COVID-19 kilka krajów stanęło w obliczu krótkoterminowego spadku płodności w 2020 i 2021 r., co nie nastąpiło w krajach skandynawskich i niemieckojęzycznych. Jednak nowsze statystyki dotyczące urodzeń wskazują na gwałtowny spadek płodności w następstwie pandemii w 2022 r.” – napisano.

W badaniu zauważono, że Niemcy odnotowały 14% spadek wskaźnika całkowitej płodności (TFR) w latach 2021-2022, a Szwecja odnotowała w tym samym okresie 10% spadek. Ponadto badanie wyjaśniło, że spadek płodności nie był związany z polityką pandemiczną lub samym COVID, ale ze szczepieniami. „Nie istnieje związek trendów płodności ze zmianami w bezrobociu, wskaźnikach infekcji lub zgonach związanych z COVID-19. Jednak istnieje silny związek między rozpoczęciem programów szczepień a spadkiem płodności dziewięć miesięcy później” – zauważono w badaniu.

„Spadek dzietności w pierwszych miesiącach 2022 roku w Niemczech i Szwecji jest niezwykły. Powszechne wyjaśnienia zmian płodności podczas pandemii nie mają zastosowania do tych następstw. Związek między początkiem masowych szczepień a późniejszym spadkiem płodności wskazuje, że ludzie dostosowali swoje zachowanie, aby zaszczepić się przed zajściem w ciążę, wraz z tym jak społeczeństwa otwierały się na warunki życia po pandemii” – dodano. „Wdrożenie programów [szczepień] zarówno w Niemczech, jak i Szwecji bardzo dobrze zbiega się z wyraźną zmianą poziomu płodności dokładnie dziewięć miesięcy później… wskaźniki płodności pozostały na obniżonym poziomie przez całą pierwszą połowę 2022 roku”.

W Niemczech i Szwecji w 2021 i 2022 r. w porównaniu do 2020 r. spadł nie tylko ogólny współczynnik dzietności, ale także współczynnik martwych urodzeń. Podobnie niedawny wyciek e-maili ze szpitala w Kalifornii wskazał na wyraźny wzrost liczby martwych urodzeń od czasu wprowadzenia szczepionek przeciw COVID-19.

Na podstawie: Bib.Bund.de
Źródło zagraniczne: Infowars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

15

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stary Kulas 08.11.2022 12:54

    A co to za manipulacje? Na wykresie wyraźnie widać, że mimo tego spadku nadal jest lepiej niż np. w roku 2004. Wtedy też szczepili przeciw SARS-CoV-2?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.