Szczepionka przeciw tężcowi sterylizuje Afrykanów

Opublikowano: 13.11.2014 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 764

Laboratoria potwierdziły, że szczepionka przeciwko tężcowi aplikowana milionom młodych Kenijek zawiera chemikalia sterylizacyjne wywołujące poronienia – donosi opowiadająca się za szczepieniami organizacja Kenya Catholic Doctors Association.

Ogromna liczba 2,3 mln dziewcząt i młodych kobiet otrzymuje teraz szczepionkę wpychana przez UNICEF i WHO.

„Wysłaliśmy próbki z całej Kenii do laboratoriów w Południowej Afryce. Wyniki badań okazały się pozytywne na obecność antygenu HGC” – powiedział dr Muhame Ngare z Mercy Medical Centre w Nairobi LifeSiteNews. „Były skażone HCG”.

Substancja ta powoduje zniszczenie własnego płodu przez organizm kobiety na skutek powstałych przez szczepionkę przeciwciał.

HCG – substancja chemiczna opracowana przez WHO w celach dokonywania sterylizacji. Wstrzyknięta w organizm młodej kobiety powoduje zniszczenie ciąży przez reakcję na HCG własnego organizmu, wywołując spontaniczną aborcję. Jej skuteczność trwa całymi latami, powodując aborcje u kobiet do 3 lat od szczepienia.

Dr Ngare wyjaśnia: “w tej kampanii WHO nie chodzi o wyeliminowanie tężca ponatalnego, ale o dobrze zorganizowaną przymusową kontrolę populacji masowa sterylizacją, przy wykorzystaniu zbadanej szczepionki regulującej płodność.”

Kenijski rząd, oczywiście, uważa, że szczepionka jest bezpieczna. Dr Tabu z Ministerstwa Zdrowia nawet powiedział mediom, że ponieważ niektóre młode dziewczyny nadal mają dzieci, to szczepionka nie może zawierać żadnego składnika sterylizującego. Ale temu twierdzeniu zaprzecza fakt, że HCG nie działa cały czas. Sterylizuje tylko większość zaszczepionych, a nie wszystkie kobiety.

Co ważniejsze, Kenijski Kościół katolicki jest organizacją popierającą szczepionki. „Jaki mają powód katoliccy lekarze by kłamać?” – zapytał dr Ngare w cytowanym powyżej artykule. „Kościół katolicki w Kenii zapewniał opiekę zdrowotną i szczepionki przez 100 lat dłużej niż istnieje kenijskie państwo”.

Inaczej mówiąc, ta sama grupa ujawniająca program sterylizacji w szczepionkach przeciw tężcowych jest faktycznie jego zwolennikiem. Nawet teraz, gdy poznała przerażającą prawdę, że szczepionki są idealnym nośnikiem dla rządów by podstępnie wstrzyknąć czynnik chemiczny albo wirusowy, o którym nigdy nie informuje społeczeństwa.

Tym co naprawdę wywołało alarm o tzw. szczepionkach przeciwtężcowych, był bardzo niezwykły program szczepień. Ta szczepionka wymagała 5 zastrzyków w ciągu 2 lat – program jakiego nie stosuje się w przypadku tężca.

“Jedynym razem, kiedy podawano ją w pięciu dawkach, był ten, kiedy używano jej jako nosiciela w szczepionkach regulujących płodność, skażonej hormonem ciążowym – ludzką gonadotropiną kosmówkową (Human Chorionic Gonadotropin – HCG) opracowaną przez WHO w 1992 r.” – tłumaczy dr Ngare.

Ponadto szczepionkę podawano jedynie kobietom w wieku rozrodczym, a nie mężczyznom czy kobietom, które go przekroczyły.

Zdaniem dr Ngare, tę samą kampanię sterylizacji szczepionką przeprowadzono w 1993 r. w Meksyku, oraz w Nicaragui i na Filipinach w 1994 r. WHO próbowała przeprowadzić ją w Kenii w latach 1990., ale nie zgodził się na to Kościół katolicki.

Jak mówi Brian Clowes z Human Life International, ONZ nie sprzeciwia się badaniu laboratoryjnemu i potwierdzeniu HCG w szczepionkach. ONZ twierdzi, że pewne szczepionki zostały „skażone” w procesie produkcji – absurdalna opinia, w którą nie uwierzy żaden rozumny człowiek, bo HCG nigdy nie powinna się znaleźć w pobliżu szczepionki podczas jej produkcji, chyba że ktoś umieścił ją celowo.

LifeSiteNews pisze: “zdobyliśmy raport ONZ ze spotkania w sierpniu 1992 w siedzibie światowej w Genewie, w którym uczestniczyło 10 naukowców z „Australii, Europy, Indii i USA” oraz „10 zwolenników zdrowia kobiet” z całego świata, w celu omówienia wykorzystania „szczepionek regulujących płodność”. „Szczepionkę anty-HCG” nazywa najbardziej zaawansowaną.”

Autor: Mike Adams
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: NaturalNews
Źródło polskie: Wolna Polska


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.