Szczepionka nie zadziała jeśli nie zaszczepimy wszystkich

Opublikowano: 02.07.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 882

Mimo, że szczepionka przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) jeszcze nie trafiła na rynek, to Anthony Fauci, szef służby zdrowia przy prezydencie USA, już przyznaje, że nie będzie skuteczna, a to oczywiście, z winy antyszczepionkowców.

Podczas ostatniego wywiadu dla CNN Fauci ubolewał nad tym, że miliony Amerykanów nie ufają mu, przemysłowi farmaceutycznemu, Billowi Gatesowi i innym, którzy nalegają, aby po wyprodukowaniu szczepionki na koronawirusa Wuhan (COVID-19) wszyscy ją przyjęli.

Według Fauciego, przyszłe szczepionki na nowego wirusa prawdopodobnie nie będą działać, ponieważ prawie 30% Amerykanów już wskazało, że nie będzie ich przyjmować – ani teraz, ani nigdy. Z tego powodu twierdzi, że tak zwana „odporność stada” nie będzie możliwa, co sprawi, że szczepionka będzie bezużyteczna.

Podobnie jak w przypadku argumentu dotyczącego maski zakładanej na twarz, jedynym sposobem działania szczepionki przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) jest to, że wszyscy mają ją przyjąć. Jeśli jakiś odsetek obywateli powie szczepionce „nie”, to z jakiegoś powodu wszyscy zaszczepieni nie będą chronieni.

„Wśród niektórych ludzi w tym kraju panuje ogólne antynaukowe, antyautorytatywne, antyszczepionkowe nastroje – alarmująco duży odsetek ludzi, relatywnie mówiąc” – narzekał Fauci podczas wywiadu, dalej twierdząc, że rząd ma „dużo pracy do wykonania”, aby „edukować” ludzi na temat szczepionek. Twierdzi, że byłoby wspaniale, gdyby udało się wyprodukować szczepionkę skuteczną w 70-75%.

Czyli, według Fauciego, ostatecznie nigdy nie będzie skutecznej szczepionki przeciwko koronawirusowi (COVID-19). Tylko dlaczego, zamiast obwiniać robioną w pośpiechu szczepionkę, albo ciągle mutującego wirusa, postanowił zaatakować ludzi, którzy odmawiają jej przyjęcia?

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: TheGuardian.com
Źródło oryginalne: Naturalnews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Jack Ravenno 02.07.2020 14:17

  Koleś z taką logiką jest głównym “weterynarzem” USA? Tak jak Szumowski. Zalosne

 2. gajowy 02.07.2020 14:19

  Jak się nie zaszczepi wszystkich to automatycznie zostaje grupa kontrolna, która może powiedzieć coś na niekorzyść szczepienia.

 3. polach 02.07.2020 22:27

  To do bani fake szczepionkę na fake epidemie robią:)…gdzie tu logika? jak uważają ze jakaś szczepionka chroni to dlaczego maja się obawiać tych co jej nie przyjęli? coś z mózgiem maja nie tak albo wyłączyli mózg na zlecenie big farmy po obfitym przekupieniu, aby grali debili..

 4. janpol 03.07.2020 02:33

  No na podstawie takich opinii to ja się nie dziwę antyszczepionkowcom. Oczywista bzdura – bo jak szczepionka (a ostatnio wprowadzane szczepionki i to nie tylko przeciw grypie – wszystkie tak mają) nie gwarantuje 100% ochrony zaszczepionemu to NIE WOLNO jej stosować bo to KONCERTOWA GŁUPOTA!!!

 5. Cosmo 03.07.2020 11:11

  Właśnie na takich autorytetach jest zbudowany współczesny świat.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.