Szczepienia są dobrowolne w większości państw Europy

Opublikowano: 20.09.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4795

Szczepienia są dobrowolne w 23 państwach Europy: Austria, Białoruś, Cypr, Czarnogóra, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Niderlandy, Hiszpania, Irlandia, Islandia, Kazachstan, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Norwegia, San Marino, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania.

W dwóch krajach jedno szczepienie jest obowiązkowe – polio w Belgii i odra w Niemczech.

W jednym kraju obowiązkowe są trzy szczepienia. To Monako, w którym każą szczepić dzieci na błonicę, tężec i polio.

Szeroki obowiązek szczepienny istnieje w państwach: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Francja, Polska, Słowacja, Rosja, Ukraina, Węgry i Włochy.

Na podstawie: StopNOP.com.pl
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. LichoNiespi 20.09.2023 13:32

    A kiedy te dupki zacznom sie sami szczepic na urojenia psychiczno rzondowe.

  2. Henryk Sclaveni 21.09.2023 09:39

    Czyli są dobrowolne ale obowiązkowe w Słowenii? Fajne dwójmyślenie

  3. Admin WM 21.09.2023 10:35

    Już poprawiłem. Na stronie „Stop NOP” było więcej takich kwiatków, ale ostatecznie kierowałem się zamieszczoną mapką.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.