Szczepienia na COVID-19 wywołują chorobę prionową?

Opublikowano: 25.02.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3049

Szczepienia covidowe na bazie mRNA mają duży potencjał wywoływania chorób prionowych, takich jak choroba Alzheimera, choroba wściekłych krów i inne choroby neurodegeneracyjne – donosi publikacja naukowa „COVID-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion DiseaseClassen Immunotherapies” opublikowana na stronie Scivisionpub.com. Autor pracy: dr. med. J. Bart Classen.

Jest to zgodne z ogromnymi liczbami powikłań neurologicznych po tych szczepieniach. Można oczekiwać w najbliższych latach szerokiego rozprzestrzenienia się takich chorób, także wśród młodych zaszczepionych osób,

Autor publikacji sugeruje, że te szczepionki to celowo wypuszczona prionowa broń biologiczna, sponsorowana m.in. przez fundację Billa Gatesa.

Autorstwo: prof. Maria Majewska
Na podstawie: Scivisionpub.com
Źródło: Dakowski.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Sigma 25.02.2021 14:29

    Jest tak dlatego że szczepionka z powodu wywołania nie dającej się zatrzymać odpowiedzi immunologicznej organizmu powoduje przewlekły stan zapalny mózgu co skutkuje w/w chorobami.

  2. BANDZIORkaq 25.02.2021 15:22

    A w pogotowiu już czeka wirus Nipah , któremu przypisze się objawy wywołane szczepionką. O2 zajęło już się intensywną kampanią medialną.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.