Szaman zginął testując amulet przeciwko broni palnej

Opublikowano: 20.07.2018 | Kategorie: Paranauka, Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 11

W Nigerii zabito szamana, który zdecydował się przetestować amulet, który miał rzekomo oddalać wystrzelone pociski. Niestety próba zakończyła się dla niego tragicznie.

Aby zademonstrować skuteczność swojej magii, 26-letni czarownik Chinaka Adoezuwe umieścić na swojej szyi amulet, który sam wykonał. Potem aby przekonać kupującego podał mu broń i kazał do siebie strzelić. Amulet nie zadziałał, a szaman został zabity. Niedoszły kupiec narobił sobie poważnych problemów i został aresztowany. Według lokalnej policji jest podejrzewany o morderstwo.

Okazuje się, że w Afryce nie jest to pierwszy przypadek śmierci ludzi, którzy próbowali zweryfikować skuteczność popularnych nigeryjskich amuletów i eliksirów rzekomo chroniących przed pociskami. Mimo przypadków śmiertelnych, wiara w magiczne sposoby ochrony przed bronią palną, w zadziwiający sposób nie maleje.

Autorstwo: Admin IM
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szymon Dąbrowski
Użytkownik

Obaj mężczyźni mieli ogromną wiarę w to, co robili. Zarówno ten, który strzelał jak i ten który chciał, by do niego strzelono.