Szaman zginął testując amulet przeciwko broni palnej

Opublikowano: 20.07.2018 | Kategorie: Paranauka, Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1084

W Nigerii zabito szamana, który zdecydował się przetestować amulet, który miał rzekomo oddalać wystrzelone pociski. Niestety próba zakończyła się dla niego tragicznie.

Aby zademonstrować skuteczność swojej magii, 26-letni czarownik Chinaka Adoezuwe umieścić na swojej szyi amulet, który sam wykonał. Potem aby przekonać kupującego podał mu broń i kazał do siebie strzelić. Amulet nie zadziałał, a szaman został zabity. Niedoszły kupiec narobił sobie poważnych problemów i został aresztowany. Według lokalnej policji jest podejrzewany o morderstwo.

Okazuje się, że w Afryce nie jest to pierwszy przypadek śmierci ludzi, którzy próbowali zweryfikować skuteczność popularnych nigeryjskich amuletów i eliksirów rzekomo chroniących przed pociskami. Mimo przypadków śmiertelnych, wiara w magiczne sposoby ochrony przed bronią palną, w zadziwiający sposób nie maleje.

Autorstwo: Admin IM
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Niewypadamiteraz 21.07.2018 01:20

    Obaj mężczyźni mieli ogromną wiarę w to, co robili. Zarówno ten, który strzelał jak i ten który chciał, by do niego strzelono.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.