Syryjski parlament upamiętnił rzeź Ormian

Opublikowano: 20.03.2015 | Kategorie: Historia, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 346

Podczas swojego posiedzenia, syryjskie Zgromadzenie Ludowe upamiętniło ludobójstwo Ormian dokonane w 1915 roku przez Turków osmańskich. Wezwało też społeczność międzynarodową i ludność całego świata, do zjednoczenia się w obliczu terroryzmu na Bliskim Wschodzie.

Wtorkowe posiedzenie parlamentu Syrii otworzył jego przewodniczący, Mohammad Jihad al-Laham, który rozpoczął sesję od upamiętnienia rzezi dokonanej na Ormianach przez Turków osmańskich w kwietniu 1915 roku. Ocenia się, iż w wyniku tej akcji, zginąć mogło blisko 1,5 mln chrześcijańskich Ormian, a kilkaset tysięcy z nich zostało przesiedlonych.

Szef Zgromadzenia Ludowego podkreślił, że również dzisiaj Turcja walnie przyczynia się do mordów dokonywanych na niewinnych ludziach. Ankara i rządząca Partia Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP) mają bowiem wspierać ugrupowania terrorystyczne walczące na terenie Syrii. Turcja od początku wspierała opozycję wobec prezydenta Baszara al-Assada, dostarczając jej broń i wsparcie logistyczne ze swojego terytorium.

Parlament Syrii wezwał też społeczność międzynarodową do podjęcia wspólnego wysiłku, skierowanego przeciwko zabójcom i rzeźnikom, którzy na terytorium Bliskiego Wschodu planują kolejne ludobójstwo.

Na podstawie: sana.sy/en
Źródło: Autonom

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
bXXs
Użytkownik
bXXs

Celowe wyniszczanie narodów lub grup etnicznych znane było już w starożytności. Najwyraźniejsze ludobójstwa, moim zdaniem zaczynają sie od działalności konkwistadorów i wyniszczanie Aztekow i Inkow, kolonializm i niewolnictwo owocowalo celowym wyniszczaniem calych kontynentow jak Ameryka (plemiona indianskie), Australia (aborygeni), Nowa Zelandia… Planowe wyniszczanie przez mordy, glod i niewolnictwo kojarzy mi sie z historia Irlandczkow, pozniej Ukraincy, dalej Nazizm i Komunizm i masowe wyniszczanie slowian, biedoty żydowskiej ( średnia klasa i bogacze brali udział w mordach po stronie zbrodniarzy) Antypolonizm, czyli zniewolenie i eksterminacja narodu Polskiego przez Nazistów we współpracy z aliantami i Sowietami.
Tragedia Ormian i zbrodnie Turków przypominają mi współczesne ofiary ludobójstwa Palestyńczyków. Kiedy Ormianie masowo byli mordowani Turkom towarzyszyli obserwatorzy Niemieccy. Ich zainteresowanie masowa eksterminacja ludzkości (niewygodnej), było genialnie wsparte przez Amerykańskich eugeników i Żydowską finansjerę. Hitler byl zafascynowany Amerykańskimi osiągnięciami i tworzeniem imperium masońskiego (masonerii Angielskiej) czyli USA.

Co będzie dalej?
Oczywiście USA na gwałt potrzebuje kolejnej wojny światowej, która ma odbyć sie na granicy z Rosja. Albo upadek jankesów albo wojna światowa. (Generalnie chodzi o osaczanie Chin i przejęciu zasobów Rosyjskich). “Normalnie”, ustawia sie kukiełki jako suwerenny inaczej rzad, ale w Rosji to sie nie udaje. Wojna sie rozszerzy nawet do granic Niemiec.
Tak czy siak agentura syjonistyczna dobrze przygotowała sobie teren do odzyskania “Polin”, czyli “ziemi ojców” w Polsce, Białorusi i Ukrainie. Polacy staną się Palestyńczykami a rasa “panów” z Talmudem w łapie będzie ustalać swoje boskie porządki.
Od 1989 roku do 2015 ze smyczy rusko syjonistycznej przez smycz bankstersko syjonistyczna do… No właśnie!
No właśnie….mamy walkę na śmierć i życie… tu nie chodzi o tylko istnienie polski czy polaków… tu chodzi o istnienie ciebie i twoich dzieci…pod butem prawdziwych zbrodniarzy. Czytałeś Mein Kampf? Poczytaj TALMUD BABILONSKI! Posłuchaj wypowiedzi premierów Izrahellskich i ich naczelnych satanistyczno-pedofilskich rabinów. Zacznij od 1950 roku i popatrz jak wiele juz zrealizowali swoich planów.
Prosze.

XXIRapax
Użytkownik
XXIRapax

Skoro tak cofacie sie w czasie, to pewnie skonczy sie na “oczyszczeniu” z Kannanejczykow ziemi obiecanej:P