Liczba wyświetleń: 1169
Podczas swojego posiedzenia, syryjskie Zgromadzenie Ludowe upamiętniło ludobójstwo Ormian dokonane w 1915 roku przez Turków osmańskich. Wezwało też społeczność międzynarodową i ludność całego świata, do zjednoczenia się w obliczu terroryzmu na Bliskim Wschodzie.
Wtorkowe posiedzenie parlamentu Syrii otworzył jego przewodniczący, Mohammad Jihad al-Laham, który rozpoczął sesję od upamiętnienia rzezi dokonanej na Ormianach przez Turków osmańskich w kwietniu 1915 roku. Ocenia się, iż w wyniku tej akcji, zginąć mogło blisko 1,5 mln chrześcijańskich Ormian, a kilkaset tysięcy z nich zostało przesiedlonych.
Szef Zgromadzenia Ludowego podkreślił, że również dzisiaj Turcja walnie przyczynia się do mordów dokonywanych na niewinnych ludziach. Ankara i rządząca Partia Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP) mają bowiem wspierać ugrupowania terrorystyczne walczące na terenie Syrii. Turcja od początku wspierała opozycję wobec prezydenta Baszara al-Assada, dostarczając jej broń i wsparcie logistyczne ze swojego terytorium.
Parlament Syrii wezwał też społeczność międzynarodową do podjęcia wspólnego wysiłku, skierowanego przeciwko zabójcom i rzeźnikom, którzy na terytorium Bliskiego Wschodu planują kolejne ludobójstwo.
Na podstawie: sana.sy/en
Źródło: Autonom
Celowe wyniszczanie narodów lub grup etnicznych znane było już w starożytności. Najwyraźniejsze ludobójstwa, moim zdaniem zaczynają sie od działalności konkwistadorów i wyniszczanie Aztekow i Inkow, kolonializm i niewolnictwo owocowalo celowym wyniszczaniem calych kontynentow jak Ameryka (plemiona indianskie), Australia (aborygeni), Nowa Zelandia… Planowe wyniszczanie przez mordy, glod i niewolnictwo kojarzy mi sie z historia Irlandczkow, pozniej Ukraincy, dalej Nazizm i Komunizm i masowe wyniszczanie slowian, biedoty żydowskiej ( średnia klasa i bogacze brali udział w mordach po stronie zbrodniarzy) Antypolonizm, czyli zniewolenie i eksterminacja narodu Polskiego przez Nazistów we współpracy z aliantami i Sowietami.
Tragedia Ormian i zbrodnie Turków przypominają mi współczesne ofiary ludobójstwa Palestyńczyków. Kiedy Ormianie masowo byli mordowani Turkom towarzyszyli obserwatorzy Niemieccy. Ich zainteresowanie masowa eksterminacja ludzkości (niewygodnej), było genialnie wsparte przez Amerykańskich eugeników i Żydowską finansjerę. Hitler byl zafascynowany Amerykańskimi osiągnięciami i tworzeniem imperium masońskiego (masonerii Angielskiej) czyli USA.
Co będzie dalej?
Oczywiście USA na gwałt potrzebuje kolejnej wojny światowej, która ma odbyć sie na granicy z Rosja. Albo upadek jankesów albo wojna światowa. (Generalnie chodzi o osaczanie Chin i przejęciu zasobów Rosyjskich). „Normalnie”, ustawia sie kukiełki jako suwerenny inaczej rzad, ale w Rosji to sie nie udaje. Wojna sie rozszerzy nawet do granic Niemiec.
Tak czy siak agentura syjonistyczna dobrze przygotowała sobie teren do odzyskania „Polin”, czyli „ziemi ojców” w Polsce, Białorusi i Ukrainie. Polacy staną się Palestyńczykami a rasa „panów” z Talmudem w łapie będzie ustalać swoje boskie porządki.
Od 1989 roku do 2015 ze smyczy rusko syjonistycznej przez smycz bankstersko syjonistyczna do… No właśnie!
No właśnie….mamy walkę na śmierć i życie… tu nie chodzi o tylko istnienie polski czy polaków… tu chodzi o istnienie ciebie i twoich dzieci…pod butem prawdziwych zbrodniarzy. Czytałeś Mein Kampf? Poczytaj TALMUD BABILONSKI! Posłuchaj wypowiedzi premierów Izrahellskich i ich naczelnych satanistyczno-pedofilskich rabinów. Zacznij od 1950 roku i popatrz jak wiele juz zrealizowali swoich planów.
Prosze.
Skoro tak cofacie sie w czasie, to pewnie skonczy sie na „oczyszczeniu” z Kannanejczykow ziemi obiecanej:P