Syryjscy rebelianci użyli broni chemicznej

Opublikowano: 01.05.2013 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1

Damaszek poinformował, że terroryści użyli nieznanej substancji chemicznej przeciwko mieszkańcom miasta Saraqib w prowincji Idlib – podała we wtorek syryjska telewizja.

„Terroryści zebrali mieszkańców miasta Saraqib przy południowych bramach miasta i zastosowali przeciwko nim proszek nieznanego pochodzenia, co wywołało u ludzi duszności i drgawki” – poinformował przedstawiciel rządu Syrii.

Poszkodowani, jak podaje źródło, przewiezieni zostali do szpitala na terenie Turcji, aby następnie wykorzystać fakt zatrucia ludzi w celu oskarżenia wojsk rządowych o używanie broni chemicznej.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o