Synteza – Wzory Steinmetza

Opublikowano: 20.07.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 11

Oficjalnie nauka głównego nurtu twierdzi, że „wolna energia” nie istnieje, powołując się na wzory, równania, dokonania akademickich naukowców. Oczywiście jest to kompletna bzdura, bo jakieś 100 lat temu, dobry znajomy Nikoli Tesli, człowiek z Wrocławia, zrobił rewolucję w matematyce i fizyce wyprowadzając eleganckie matematyczne wzory, dzięki którym można sobie to wszystko policzyć, a potem zbudować tak, żeby działało. Oryginalny pomysł był taki, żeby po cichu, tylnymi drzwiami, zaczynając od podstaw, czyli matematyki i fizyki, wprowadzić te rozwiązania w życie i… prawie się udało.

Autorstwo: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 12.07.2015

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o