Synteza – Dziwny przypadek Wilhelma

Opublikowano: 28.06.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 4

Dziwna historia jednego z największych naukowców swojej epoki. Odkrywca istoty esencji życia oraz energii, która je stwarza. Człowiek, który był wrogiem numer 1 amerykańskiego rządu. Jedyny naukowiec, którego prace oraz cały dorobek naukowy zostały wyrokiem sadu federalnego oficjalnie zakazane. Jego wszystkie książki zostały wycofane z obiegu oraz komisyjnie spalone. Wszystkie urządzenia zostały nakazem sądu zniszczone przy asyście agentów federalnych, a sekcja zwłok zabroniona. Co takiego odkrył profesor Wilhelm Reich, że tak przeraził rządzących tym światem?

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 14.06.2015

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o