Syndrom maltretowanej konkubiny

Opublikowano: 08.04.2024 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 932

Polacy są jak kobieta bita przez konkubenta pijaka…

Mamy pierwsze wyniki wyborów samorządowych. Nic mnie nie zaskoczyło. Z badania exit poll wynika, że PiS otrzymał ok. 34%, PO 32%, Trzecia Droga 13,5% Konfederacja 7,5% zaś „Lewica” niecałe 7%. Oznacza to, że formacje jawnie prowojenne otrzymały grubo ponad 80% głosów. Działo się to w czasie gdy Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej potwierdziła informacje o tym, że ukraińskie drony zaatakowały Zaporoską Elektrownię Atomową. Nie ma możliwości, żeby ludzie nie potrafili sobie uświadomić, co może się stać z Polską, gdy wojna na Ukrainie rozleje się na kolejne państwa. Naród polski jest jak bita i poniżana konkubina bandziora i alkoholika. Najgorsze w tym, że to całkowicie akceptuje.

On chleje, przepija jej majątek, regularnie katuje ją i jej dzieci oraz konfliktuje ją z sąsiadami. Ona jednak go kocha i uważa, że tak musi być. Akceptuje ten stan rzeczy, a nawet go jakoś dziwacznie polubiła. Broni swojego oprawcy. Ciemnymi okularami i pudrem maskuje ślady przemocy. Tłumaczy i broni go przed tymi, którzy zwracają uwagę na jego zachowanie. Sama sobie wmawia, że tym razem będzie inaczej – będzie lepiej.

Nie można wszystkiego tłumaczyć medialną propagandą. Część procesów tak przyśpieszyła, że widać, w którym kierunku zmierzamy jak na dłoni. Trzeba zaakceptować rzeczywistość, chociaż dla nas patriotów jest to trudne – Polacy świadomie wybierają formacje reprezentujące interesy obcych. Ta część narodu polskiego, która głosuje, z całą premedytacją wybiera w zdecydowanej większości tych, którzy są przeciwni ich interesowi. Nasi rodacy w swojej większości chcą wojny. Widocznie amerykanofilia i rusofobia dla większości jest wartością wyższą niż życie ich, ich dzieci i wnuków.

Na dzień dzisiejszy dla dobra naszych rodaków można próbować coś robić, ale najczęściej wbrew nim samym.

Autorstwo: Łukasz Jastrzębski
Źródło: MyslPolska.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. rozrabiaka 09.04.2024 11:19

  “Oznacza to, że formacje jawnie prowojenne otrzymały grubo ponad 80%” policzmy na spokojnie jeszcze raz:
  -34 PiS
  -32 po
  -13.5 tdroga
  -7,5 konf
  -7 lewica
  Razem to daje 94 procent.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.