Symulacja WEF nadchodzącej cyberpandemii

Opublikowano: 07.11.2021 | Kategorie: Polityka, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2137

Światowe Forum Ekonomiczne połączyło siły z rosyjskim rządem i globalnymi bankami, aby przeprowadzić symulację cyberataku wymierzoną w branżę finansową, co ma utorować drogę do „Wielkiego Resetu” globalnej gospodarki. Symulacja, nazwana Cyber ​​Polygon, może być czymś więcej niż tylko typowym ćwiczeniem planistycznym ponieważ jest bardzo podobna do sponsorowanej przez WEF, fundacji Rockefellera i fundacji Billa Gatesa symulacji pandemicznej Event 201, która odbyła się na kilka miesięcy przed ogłoszeniem pandemii COVID-19.

W lutym tego roku Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) wraz z rosyjskim Sber Bankiem oraz jego spółką zależną ds. bezpieczeństwa cybernetycznego BI.ZONE ogłosili, że w lipcu odbędzie się globalna symulacja cyberataku. Zadaniem tego ćwiczenia ma być przedstawienie uczestnikom metod „rozwoju bezpiecznych ekosystemów” i „ocenić ich cyberodporność”. Podstaw tego ćwiczenia był cyberatak o nazwie SolarWinds, który w połowie grudnia 2020 r. włamał się na sieci wielu amerykańskich agencji federalnych, wojska, dużych korporacji, oraz pięciu największych firm księgowych w kraju.

Na stronie web przedsięwzięcia, symulacja o nazwie Cyber ​​Polygon 2021 złowrogo nas ostrzega, że ​​biorąc pod uwagę trendy cyfryzacji w dużej mierze wywołane kryzysem COVID-19, „jedno pojedyncze wrażliwe łącze wystarczy, aby zniszczyć cały system, będzie ono działało na zasadzie domina”. Zauważyli również, że jak to nazwali „bezpieczne podejście do rozwoju cyfrowego dzisiaj, określi przyszłość ludzkości, na nadchodzące dziesięciolecia”.

Międzynarodowe Forum Ekonomiczne utworzone przez Klausa Schwaba, które jest międzynarodową organizacją prywatną skupiającą najbogatszych ludzi świata, w zeszłym roku formalnie ogłosiła swój ruch na rzecz Wielkiego Resetu, który obejmowałby skoordynowane przejście do czwartej globalnej rewolucji przemysłowej gospodarki, w której pracownicy ludzcy stają się niepotrzebni.

Należy w tym miejscu podkreślić, że symulacja Cyber ​​Polygon 2021 miała miejsce kilka miesięcy po ogłoszeniu zmiany umowy społecznej. Dla tej wprowadzanej rewolucji przemysłowej, do tej pory czynnik ludzki stanowił poważny problem, ponieważ nie za bardzo wiedzieli co zrobić z wielkimi masami ludzi pozostawionymi bez pracy. Dzisiaj nowe systemy gospodarcze, oparte na technologii cyfrowej, współpracują z bankami centralnymi lub przez nie są zarządzane, i stanowią kluczową część Wielkiego Resetu WEF. Tak też restrykcyjne kontrolowanie przez system zagubionych i przestraszonych mas ludzi, jest też częścią odpowiedzi na bezrobocie spowodowane przez rosnącą automatyzację i cyfryzację w miejsc pracy.

Jak wielokrotnie zauważyli, te cyfrowe monopole, pozwoliłyby tym, którzy je kontrolują, „wyłączyć” pieniądze i dostęp do usług osobie, która nie będzie przestrzega narzuconych przez system określonych praw, mandatów i przepisów. Jednak, aby wprowadzić ten nowy i radykalnie odmienny system, obecny skorumpowany przez nich system, musi w całości ulec destrukcji nie pozostawiając nic, a jego zamiennik „nie będziesz miał niczego ale będziesz szczęśliwy” ma być sprzedawany masom jako wyzwolenie i wprowadzenie do szczęśliwego lepszego świata. Kiedy najpotężniejsi ludzie na świecie, tacy jak członkowie WEF, pragną dokonać radykalnych zmian, w zależności od potrzeb zarządzane są kryzysy, wojny, pandemie, czy upadki gospodarcze – które umożliwią „reset” systemu, któremu równocześnie towarzyszy ogromny transfer bogactwa do ich kieszeni.

Źródło: WiciPolskie.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 11 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Aksamitny 07.11.2021 19:47

    Pomijając dramatycznie niski poziom tłumaczeni/redagowania tekstu zapomniano wytłumaczyć, że transfer bogactwa to tylko środek do utrzymania i/lub zwiększenia władzy.
    Polecam “wojnę o pieniądz” pewnego Chińczyka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.