Syjonistyczny zamach na Ukrainę

Opublikowano: 04.02.2014 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 270

Jak wszystko co robią syjoniści, atak na Ukrainę był podstępny. Podobnie jak w Polsce, opanowano kluczowe sektory i dzięki uieszczeniu agentów Mossadu na odpowiednich pozycjach stopniowo przygotowywano się do całkowitego przejęcia władzy. „Rewolucja” w Kijowie i innych miastach Ukrainy jest tego apogeum. Nie łudźmy się, liderami opozycji ukraińskiej nie są żadni „patrioci”, ani ludzie czynu. Są to przeszkoleni agenci syjonistyczni, który jak wszędzie mają za zadanie przejęcie mienia i sianie destrukcji.

O możliwym zamachu na Ukrainę już w 2005 roku pisał słynny australijski karykaturzysta i felietonista Jeff Hook. Jak się okazuje jego obawy się spełniają co do joty.

W 2005 roku, zaraz po dojściu Wiktora Juszczenki do władzy, zaczął on obsadzać kluczowe stanowiska syjonistycznymi żydami. Na pozycję Ministra Komunikacji powołał Jewgenija Czerwonienko, multimilionera z podwójnym obywatelstwem – Ukrainy i Izraela, a także wiceprezesa Kongresu Żydowskiego Wielkiej Ukrainy. Chodziło oczywiście o kontrolę nad mediami. Ministerstwo bowiem wydawało licencje dla stacji radiowych i telewizyjnych oraz dla dostawców internetu i komunikacji satelitarnej [analogiczna sytuacja jak w Polsce, ale nie ma co się dziwić, gdyż sprawdzonych metod się nie zmienia, M.P.].

Czerwonienko dorobił się fortuny w czasie prywatyzacji, gdy przejął kontrolę nad kilkoma wielkimi biznesami, w tym wielkim zakładzie butelkowania wody, sieciami supermarketów, i firmą farmaceutyczną [kluczowe gałęzi przemysłu, nad którymi kontrola daje możliwość zatruwania ludności skażoną żywnością, wodą i lekami, M.P.]. W wywiadzie, który udzielił w 2004 roku Żydowskiej Agencji Telegraficznej (Jewish Telegraphic Agency) żalił się na “antysemitów” w opozycji, m.in. na Wasyla Czerwoniego, którego nawet ostrzegł wsadzając jego głowę do zlewu, że jeśli będzie „więcej pluł na Izrael to dopiero się z nim policzy”.

Czerwonienko był też odpowiedzialny za bezpieczeństwo Juszczenki i to on właśnie miał za zadanie osobiste sprawdzanie bezpieczeństwa jedzenia ówczesnego Prezydenta Ukrainy. Jak pamiętamy, Juszczenko został otruty, odbyło się to jednak na prywatnej imprezie, gdzie nie było Czerwonienki. Żalił się potem, że Juszczenkę otruli „antysemici” z opozycji. Widać więc, że Ukraińcy są świadomi zagrożenia.

Kolejnym ważnym syjonistycznym agentem w tych czasach był Piotr Poroszenko, żyd, baron medialny, którego Juszczenko mianował na Sekretarza Narodowego Bezpieczeństwa i Obrony mimo, że nie miał jakiegokolwiek doświadczenia. Zdumieni byli nawet członkowie gęsto obsadzonej przez żydów Ukraińskiej Partii Komunistycznej. Wydali wówczas oświadczenie, że „obietnice przedwyborcze [Juszczenki] umieszczenia w więzieniu wszystkich kryminalistów stają się niewiarygodne, jeśli rolę głównego stróża prawa powierza się biznesmenowi, który wielokrotnie naruszał prawo i nawet był złapany na fałszowaniu danych o budżecie Państwa”. Poroszenko jest właścicielem kanału 5, który spełniał rolę propagandowej tuby w czasie „Pomarańczowej Rewolucji”.

Jeff Hook zajął się też głośną obecnie postacią Julii Tymoszenko. 44-letnia żydówka-miliarderka została powołana na premiera, mimo międzynarodowego nakazu aresztowania wydanego przez Rosjan za oszustwa i łapówkarstwo w sferach rządowych. Tymoszenko do 1999 roku posługiwała się tylko językiem rosyjskim, dopiero wtedy zaczęła się uczyć ukraińskiego. Nigdy nie przedstawiła swojej biografii, nieznane jest nawet jej nazwisko panieńskie. O jej żydowskim pochodzeniu głośno było w społeczności żydowskiej Ukrainy. W latach 1996-1997 dorobiła się miliardów na nielegalnej odsprzedaży ropy naftowej, będąc pod parasolem byłego premiera Pawła Lazarenki.

Lazarenko w czasie pisania artykułu odbywał karę więzienia w Kalifornii za wyłudzanie pieniędzy, konspirację, oszustwa i przewożenie skradzionej własności. Dodatkowo Lazarenko był skazany w Szwajcarii za wyłudzanie pieniędzy, a także był poszukiwany na Ukrainie za morderstwo. Z takimi bandytami mamy do czynienia, warto się więc zastanowić jakim interesom służą politycy i media tak głośno domagające się uwolnienia Julii Tymoszenko.

Obrońca Lazarenki – David Horowitz – próbował stosować typowe dla rasistowskich żydów metody obrony, przedstawiając Lazarenkę jako ofiarę ataków antysemickich. Jednym z głównych „dowodów” były nagrania prezydenta Leonida Kuczmy, który używał antysemickich argumentów wobec Lazarenki. To jednak nie zadziałało w amerykańskim sądzie.

Zamach na Ukrainę jest doskonałym papierkiem lakmusowym dla identyfikacji macek syjonistycznej ośmiornicy Rothschildów. Wyraźnie widać, które media poświęcają najwięcej czasu na relacjonowanie „rewolucji” i w jaki perfidny i nieuczciwy sposób to robią. Generalnie, wszystkie wielkie media w Polsce znajdują się pod butem syjonistów, nawet Radio Maryja i Telewizja Trwam nawet nie próbują być rzetelnymi, traktują jednak temat jako marginesowy – i słusznie. Całkowitą plamę dał Jarosław Kaczyński, którego operacje typu „prelekcje u Sorosa” (chodzi o Fundację Batorego) są w tym kontekście o wiele czytelniejsze, jeśli chodzi o intencję. Wielu z nas jest zaszokowanych po tym, gdy Kaczyński wystąpił obok potomków zbrodniarzy ukraińskich.

Niestety, syjonistyczna mafia jest w Polsce nawet mocniejsza niż na Ukrainie, agentura przejęła u nas wszystkie kluczowe pozycje w państwie, czego efekty widzimy. Jeśli nadal będzie tak niewielu świadomych zagrożenia, to czeka nas, Polaków – Słowian, anihilacja.

Źródło: Monitor Polski

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
bXXs
Użytkownik
bXXs

Też tego nie mogłem pojąć. Żydzi wspierajacy SS i Gestapo polujących na Żydów. To samo wszędzie …KGB w Polsce…
Ale teraz wiem.
Żydzi semiccy i semici to często pracowić, uczciwi i bogobojni ludzie, ale są wymierającym gatunknkiem. Dominium wiedzie Wielka Chazaria czyli przemalowani dzicy czciciele węża i fallusa, którzy wywietrzyli kariere w byciu tym wybranym i uwielbionym przez Boga czyli bezkarnym narodem.
Holokaust to wspaniale rozwijający się projekt biznesowy działający na wszelkich możliwych płaszczyznach. Zarabianie na tzw antysemityzmie czy biadolenie o niedoli Żydów przynosi ogromne korzyści dla szefów tej bandyckiej piramidy.

Pewien mówca z Londynu zaostał aresztowany za antysemickie wypowiedzi (mówił jak jest).
Przed sądem zapytał oskarżyciela o konkretne wskazanie nieprawdziwej informacji za jaką był aresztowany. Okazało się że ton i koncentracja prawdy naruszyła wrażliwe serce oskarżyciela, który przyznał że jest żydem. Oskarżony udowodnił przed sądem że ten żyd nie jest semickiego pochodzenia a jego trzej świadkowie (semici) powiedzieli że nie tyle że nie czują się urażeni ale wręcz przeciwnie popierają całą wypowiedź oskarżonego.
Boycott Israel kampania jest w większości prowadzona przez Żydów pobożnych, semickich i są określani przez Syjonistów jako Self hating Jew :-D
No cóż…banda ta wie jak manipulować sloganami, masami mając w swoich szrankach takie perełki Jan Bernays, Freud itp

grzech
Użytkownik

przecież Kaczyński to Kalkstein to czemu się dziwić że popiera…swoich