Świetliste UFO zarejestrowane na Słowacji

Opublikowano: 12.08.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 909

Obywatel Słowacji udokumentował na filmie tajemniczy świecący obiekt unoszący się na niebie. Autor nagrania twierdzi, że był świadkiem absolutnie bezprecedensowego zjawiska, dlatego też udostępnił wykonane przez siebie wideo w sieci, aby poznać alternatywne opinie na temat tego co zobaczył.

Zdrowy rozsądek podpowiada, że widziana na filmie figura to poprostu słońce. Z tym że warto jednak wziąć pod uwagę dość niecodzienny kształt tego obiektu, który przypomina geometryczną figurę czyli w tym wypadku romb. Niemal natychmiastowo pojawiły się głosy że ten świetlisty obiekt to samolot lub inny cywilny pojazd latający, z tym że sposób w jaki porusza się on na niebie zdaje się to wykluczać.

Jakość wideo pozostawia nieco do życzenia, a efekt trzęsącej się ręki nigdy nie pomaga w rzetelnej ocenie tego typu zjawisk. Gdyby nie potężna emisja świetlna dostrzegalna na filmie, ten niezidentyfikowany obiekt, można byłoby uznać za cywilnego drona, który przelatywał za nagrywanym przez świadka drzewem. Jeżeli jednak faktycznie mamy tu do czynienia z niezidentyfikowanym obiektem latającym, to ilość światła generowanego przez ten latający spodek jest co najmniej zastanawiająca.

Autorstwo: ZychMan
Na podstawie: SivTelegram.media
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Abnegat 12.08.2018 16:03

  Wnioskując po kształcie – obstawiam pojazd klasy Falcon Millenium 😉

 2. realista 12.08.2018 17:50

  cyt.:”Z tym że warto jednak wziąć pod uwagę dość niecodzienny kształt tego obiektu, który przypomina geometryczną figurę czyli w tym wypadku romb.”

  nie. to jest obiekt “out of focus” czyli po naszemu nieostry, z powodu ustawienia ostrości przez automat na drzewo zamiast na obiekt znajdujący się o wiele dalej. stąd powiększone rozmiary o kształcie przysłony, a nie w kształcie obiektu.
  https://www.google.com/search?q=shape+bokeh&tbm=isch
  taką romboidalną przysłonę miały np. kamery Panasonic:
  https://cdn.provideocoalition.com/app/uploads/content-uploads/P40DSC_0271a.jpg
  https://cdn.provideocoalition.com/app/uploads/content-uploads/P40pix3.jpg
  sam obiekt może być punktowym źródłem światła. biorąc pod uwagę wieczorną porę zdjęć nie musi to być nawet silne źródło światła.

  obstawiam drona w trybie orbitowania (robiącego kółka)… .. .

 3. realista 12.08.2018 19:26

  na 100% widział tylko krążące, małe światełko. więc doskonale wie, że opublikował “fejka”, mimo to opublikował. 🙁
  na dodatek widać, że są usunięte komentarze, czyli są tacy, co też to wiedzą i o tym napisali.
  nie wiem czemu się robi takie rzeczy… to tak jak ci, co domalowują we wnętrzu samolotu “Sprayer 05” i mają dowód na chemtraile…
  nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne… .. .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.