Świątynia Ramappa i jej myśl techniczna

Opublikowano: 26.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 914

Świątynia została zbudowana na ułożonej wcześniej wielkiej kamiennej platformie w kształcie gwiazdy o wysokości niespełna dwóch metrów. Konstrukcja podpierana licznymi masywnymi kolumnami w osobliwych kształtach została zaprojektowana tak aby była w stanie przetrwać największe kataklizmy.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 26.04.2022 11:18

    Wiekszosc tych budowli pochodzi z czasow znacznie wczesniejszych. Daty budowy , to daty renowacji. Podobnie jest w Europie wystarczy zapoznac sie z badaniami Leszka Klimka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.