Supernowoczesny dom zabił człowieka

Opublikowano: 28.05.2023 | Kategorie: Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4130

Giamberto Pavani został uwięziony w swoim ultranowoczesnym domu podczas powodzi, która nawiedziła Castel Bolognese, w prowincji Rawenna we Włoszech, gdzie mieszkał samotnie.

„Wszystkie mechanizmy w jego domu były elektroniczne. Kiedy zabrakło prądu, wydostanie się z niego stało się niemożliwe”.

Wiele osób próbowało go uratować, próbując nawet rozwalić drzwi młotkami i innymi narzędziami. „Prosił o pomoc. Powiedziałem mu, żeby wspinał się na meble. Okno nie otworzyło się nawet przy użyciu kilofa. Do końca próbował otworzyć szczelinę, która powstała, ale ani jemu, ani nam się to nie udało” – wspomina ratownik Tony. Właśnie w tym momencie 75-letni mężczyzna się utopił.

Jak pokazują ślady na ścianach domów, w owych godzinach woda osiągnęła wysokość około trzech metrów w najniższym punkcie.

Na podstawie: www.IlSussidiario.net
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Kazma 28.05.2023 12:52

    A może w zlewaczałym eurokołchozie już całkiem zapomnieli, że istnieją materiały wybuchowe, a może lewaki i eurokomuchy zabronili używania materiałó wybuchowych nawet dla ratowania ludzkiego życia?

  2. AlbertW41 28.05.2023 18:22

    I bardzo dobrze ostrzezenie dla innych by swirow ktorzy nie moga przewidziec takiej prostej sprawy jak brak pradu. Ciekawa dzielnica gdzie maja kraty w oknach. U nas w Detroit, tez maja kraty, w razie pozaru nie ma jak uciec. Dlatego trzeba mieszkac tam gdzie uzywa sie tradycyjnych kluczy i nie ma krat w oknach.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.