Superkomputer „666” czyli Wielki Brat obserwuje

Opublikowano: 07.01.2016 | Kategorie: Nauka i technika, Prawo, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 759

Teraz niezauważalne dokonanie przestępstwa w cyberprzestrzeni nie uda się. Cyberpolicja uruchamia superkomputer pod nazwą “666”.

Zaawansowany superkomputer Cyberpol, nazwany “666”, będzie uruchomiony on-line w dniu 13 kwietnia 2016 roku, według poufnej informacji, donosi veteranstoday.com. Uważa się, że kiedy działania hakerów będą zarejestrowane w superkomputerze “666” to nie będzie można ich usunąć i wszystkie dane będą równocześnie przesyłane do wszystkich odpowiednich organów.

Nikt, tak naprawdę, nie wie gdzie będzie uruchomiony ten superkomputer. Niektórzy rozpuszczają pogłoski, że będzie on znajdował się gdzieś w obiekcie cyberhostingu ministerstwa obrony USA na Antarktydzie. Ale informacja ze źródeł wiarygodnych nie pojawiła się na razie. Nasze pytanie dotyczące tego tematu nie uzyskało odpowiedzi.

Nazwa Cyberpol (Cyberpolicja) bardzo szybko stała się znana poczynając od 2013 roku kiedy ta służba pojawiła się i była niezauważalna przez hakerów przez pierwsze lata. Uważa się, że strona Cyberpol.org posiada około 500 tysięcy odwiedzin dziennie ale administracja żadnymi danymi się nie dzieli z organizacjami zewnętrznymi. Wydaje się, że ten nowy superkomputer będzie pracował jak „układ nerwowy” systemu, analogicznie do tego jak to przedstawiono w filmach fabularnych.

Uważa się, że kiedy działalność przestępców będzie zarejestrowana w superkomputerze “666” to nie będzie już możliwości usunięcia jej a wszystkie dane będą od razu przekazywane do wszystkich, odpowiednich organów. W rzeczywistości pozwoli to zapobiec jakimkolwiek cyberprzestępstwom w przyszłości i wnosi absolutnie nowy wymiar do integracji cybernetycznej z wykorzystaniem „układu nerwowego” przez organizacje policyjne związane ze ściganiem cyberprzestępczości.

Wielu ludzi już dawno uważało, że pewnego razu stanie się to rzeczywistością i że w jakimś stopniu zapotrzebowanie na coś podobnego już dawno dojrzało. Podobny superkomputer był wcześniej zainstalowany w Belgii i znany jest jako „The Beast” (“Bestia”). Ale jego moc jest nieporównywalna z superkomputerem “666” Cyberpolu.

To oczywiste, że “Wielki Brat” obserwuje cię i jego wiadomość zabrzmiała głośno i jasno. “Nie róbcie niewłaściwych rzeczy w internecie” – napisano na murach.

Źródło oryginalne: Sobor2008-narod.ru
Źródło: Wolna-Polska.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Piechota 07.01.2016 14:37

  Jakkolwiek nie byłaby technologia zaawansowana, nigdy nie uratuje człowieka przed drugim człowiekiem. Nawet najbardziej wyrafinowana, superinteligentna technologia w rękach złych ludzi, może wyrządzić potworne szkody i krzywdy.

 2. agama 07.01.2016 15:16

  tyle że 666 oznacza kościół

 3. Konter 07.01.2016 15:44

  Skąd im się wzięło to 666?

 4. MasaKalambura 07.01.2016 16:23

  Źródło Veterans
  http://www.veteranstoday.com/2015/12/25/super-computer-named-666-to-go-live-by-cyberpol/

  Najwyraźniej pragnienie zrealizowania najgorszego z koszmarów apokalipsy to dzieło założone dokładnie w tym celu.
  Powoli i systematycznie internet z błogosławieństwa zaczyna przechodzić w przekleństwo.

 5. xc1256 07.01.2016 18:13

  Mogę potwierdzić jest w bazie na Antarktydzie, powodów było wiele aby właśnie tam był. Połączenia z 6 satelitami plus tysiące km światłowodów, dodatkowo łącze “bezpieczeństwa” oparte na technologii pola torsyjnego. Prawie każdy obywatel tego świata zapłacił za budowę tego gó….a.
  Nie tylko do tego został stworzony, to tylko początek.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.