Superbogactwo

Opublikowano: 18.05.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1103

„(…) kiedy przyjrzymy się podziałowi bogactwa widzimy że nierówność ta jest rezultatem bogactwa najbogatszych. W rzeczywistości tylko znikoma część procenta jest bardzo bogata. Nierówność taka jest nie tylko niesprawiedliwa ale ma ekstremalnie negatywny wpływ na społeczeństwo jako całość. Sam tylko fakt istnienia nierówności ma niszczycielski wpływy na demokracje” – analiza nierówności socjalnej w świecie zachodnim dokonana przez Noama Chomsky’ego. Noam Chomsky uważany jest za najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.