Sumeryjska Kur, Szeol oraz Mictlan

Opublikowano: 10.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 414

Temat podziemnego świata towarzyszy człowiekowi od najdawniejszych czasów, kiedy to pisane były pierwsze mitologie i opowieści. Świat podziemia ukazywany był jako świat ognia, ciemności, nicości i pokuty a w nim władzę sprawowali odpowiedni bogowie. Świat podziemia, niekiedy łączony z teorią o pustej czy wewnętrznej ziemi dotychczas balansował na granicy pomiędzy fantazją a teorią spiskową. Nowe światło na owy temat rzucają ostatnie odkrycia naukowe, które coraz bardziej zbliżają ludzi do potwierdzenia istnienia podziemnego świata głęboko pod naszymi stopami.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 1 , średnia ocena wartości wpisu: 1,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.